Blog startUP & MŚP

hub-kolektyw-wirtualny-adres-biuro-bank-zdjęć-coworking-e1508767584645

Prowadzisz firmową stronę, bloga czy funpage?
Potrzebujesz gotowych zdjęć? W takim razie otrzymasz od nas przydatne wskazówki.
Idealnym miejscem dla ciebie są banki zdjęć, zwykle podzielone na kategorie. Za pomocą wyszukiwarki, wpisujesz interesującą cię tematykę i gotowe! Dobór odpowiedniej grafiki to nie lada wyzwanie. Z pozoru ilość dostępnych obrazów w sieci sięga apogeum, ale czy każde możesz wykorzystywać bez wskazanego źródła? Otóż nie!

Czytaj dalej

Jesteś freelancerem? Koniecznie sprawdź czym są sale spotkań

Jesteś freelancerem pracującym w domowym zaciszu i nie wiesz, czym są sale spotkań? Najwyższy czas, by się dowiedzieć, ponieważ sale biznesowe mogą ułatwić Ci wykonywanie zawodowych obowiązków. W końcu nie wszystkie kwestie dotyczące współpracy można negocjować poprzez e-mail lub telefon – czasem po prostu trzeba się spotkać w cztery oczy w przeznaczonym do tego pomieszczeniu. Jeśli takiego miejsca nie masz, sale konferencyjne będą strzałem w dziesiątkę! Jak działają i co można znaleźć w ofertach wirtualnych biur mających w swojej ofercie sale spotkań?

Czytaj dalej

Zastanawiasz się, dla kogo wirtualne biuro jest najlepszym rozwiązaniem, czyli którzy przedsiębiorcy najwięcej zyskają na skorzystaniu z usług wirtualnego biura? Oto jest pytanie, a my dzisiaj na nie odpowiemy. Chcesz wiedzieć, czy Twoi konkurenci z branży chętnie korzystają z wirtualnego adresu firmowego i dlaczego? Z nami możesz to sprawdzić.

Czytaj dalej

Jesteś freelancerem? Koniecznie sprawdź czym są sale spotkań

Siedziba firmy w domu przypadku pracy zdalnej na własny rachunek to mimo wygody nie lada wyzwanie. O ile oczywiście możesz pracować przy własnym biurku w ciepłym dresie, o tyle nie oszukujmy się, w trakcie pracy pojawiają się sytuacje, które wymagają nieco bardziej formalnej atmosfery. Dlatego jeśli potrzebujesz motywującej przestrzeni biurowej albo sali do spotkań z klientami w Krakowie lub Warszawie, bo przyjmowanie ich w mieszkaniu w towarzystwie zabawek i przedmiotów prywatnego użytku nie do końca Ci odpowiada, mamy dla Ciebie rozwiązanie – wirtualny adres dla firmy w postaci wirtualnego biura.

Czytaj dalej

Kiedy warto założyć spółkę? 4 pytania, które ułatwią Ci podjęcie decyzji

Jesteś małym przedsiębiorcą lub freelancerem, który zastanawia się jak zmniejszyć koszty prowadzenia działalności? Przeraża Cię myśl o tym ile pieniędzy trzeba zainwestować żeby móc wygodnie pracować i profesjonalnie podejmować swoich kontrahentów? Wiemy jak skutecznie obniżyć koszty prowadzenia własnej działalności gospodarczej – dobrym pomysłem może być wynajem wirtualnego biura. Niezależnie od tego czy jesteś freelancerem, czy prezesem całkiem sporej firmy, otwierającej filię w innym mieście – e-biuro to doskonałe rozwiązanie, które zmniejsza ponoszone przez Ciebie koszty. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz na przykład zainwestować w dalszy rozwój – dla Ciebie to czysty zysk.

Czytaj dalej

Wybór miejsca prowadzenia działalności gospodarczej podczas rejestracji firmy

Rejestracja działalności gospodarczej wiązała się do tej pory się z wieloma formalnościami, należało m.in. podać miejsce prowadzenia działalności oraz adres do rejestracji firmy. W związku ze zmianami wprowadzonymi 30 kwietnia 2018 roku, rejestrując spółkę wystarczy podać adres siedziby oraz adres do doręczeń. Z czym to się wiąże, jakie są korzyści dla przedsiębiorców?

Czytaj dalej

Wybór miejsca prowadzenia działalności gospodarczej podczas rejestracji firmy

Od ponad dekady biura coworkingowe w Polsce i na świecie rozwijają się w bardzo szybkim tempie otwierając nowe przestrzenie w różnych lokalizacjach. Biurka na godziny prześcigają się z ofertami, które w zależności od strategii różnią się wizerunkiem.

Czytaj dalej

Kreatywna przestrzeń do rozwoju firmy w Krakowie

Zastanawiasz się, nad dobrym miejscem do rozwoju swojej firmy? Postaw na Kraków! To stolica województwa małopolskiego, obok Warszawy jeden z lepiej rozwiniętych obszarów w kraju. Doskonała komunikacja z innymi miastami w Polsce oraz za granicą, piękne krajobrazy, rozbudowana infrastruktura i region pełen możliwości. Jedyne, czego potrzebujesz, to dobrego biura.

Czytaj dalej

Prawdziwy przedsiębiorca- niezbędne cechy lidera.

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy spróbować określić prawdziwego przedsiębiorcę.
Jakimi cechami wyróżnia się osoba, która płynnie działa w biznesie?
Sposób myślenia, planowania oraz rozwiązywania problemów – w większości przypadków te trzy kryteria pozostają na podobnym poziomie. Bez wątpienia każdy człowiek sukcesu charakteryzuje się innym typem osobowości, jednakże są pewne aspekty wspólne dla większości osób z tego kręgu.

Czytaj dalej

Zielony pokój

Odpowiednia przestrzeń do pracy to przepis na sukces, szczególnie dla freelancerów. Jeśli masz dosyć zatłoczonych i głośnych kawiarni, spróbuj coworkingu! Z dnia na dzień staje się on coraz bardziej popularny, dlatego powstaje też więcej miejsc tego typu. Jak znaleźć odpowiednie dla siebie biuro coworkingowe i nie wpaść w pułapkę? Podpowiadamy.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2
  • 4

Copyright 2013 - 2017 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Pozycjonowanie i reklama w Google: logo-pozycjonowanie widoczni
Projektowanie i tworzenie stron www: OlimpWeb