Skip to main content

Blog startUP & MŚP

Ile kosztuje wirtualny adres dla osoby prywatnej?

Sprawdź ofertę na biuro wirtualne. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z wirtualnych adresów, zarówno w celach biznesowych, jak i prywatnych.

Wirtualny adres pozwala na posiadanie prestiżowego adresu korespondencyjnego bez konieczności fizycznej obecności w danym miejscu. Jest to rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla osób prowadzących działalność zdalnie, podróżujących lub po prostu ceniących sobie prywatność. Ale ile właściwie kosztuje taki wirtualny adres dla osoby prywatnej? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Co to jest wirtualny adres?

Wirtualny adres mokotów to usługa, która oferuje użytkownikowi możliwość posiadania oficjalnego adresu do odbioru korespondencji. Biuro wirtualne zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak skanowanie poczty, przekazywanie przesyłek na inny adres, a za dodatkową opłatą wynajem biur i sal konferencyjnych na krótkie terminy. Usługę można zamówić klikając tutaj.

Koszt wirtualnego adresu

Koszt wirtualnego adresu dla osoby prywatnej może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja adresu, zakres oferowanych usług oraz renoma dostawcy. Oto kilka głównych czynników wpływających na cenę:

  1. Lokalizacja: Adresy w prestiżowych lokalizacjach, na przykład w centrach dużych miast, będą zazwyczaj droższe niż te w mniej atrakcyjnych miejscach. Na przykład, adres w centrum Warszawy będzie kosztować więcej niż adres w mniejszym mieście. HUB Kolektyw posiada konkurencyjne stawki.
  2. Zakres usług: Podstawowe pakiety obejmują jedynie odbiór korespondencji. Bardziej zaawansowane usługi, takie jak skanowanie poczty, powiadomienia mailowe, przekazywanie przesyłek na inny adres czy odbiór paczek, mogą znacząco zwiększyć miesięczny koszt. W HUB Kolektyw każdy pakiet zawiera zarówno odbiór korespondencji jak i powiadomienie o zarejestrowaniu.
  3. Doświadczenie firmy – wybierz biura z doświadczeniem i dobrymi opiniami. Biura w HUB Kolektyw to prawie 10 letnie doświadczenie na rynku. Własne nieruchomości i staż to dobry wybór

Przykładowe koszty

  • Pakiet BASIC: Najtańsze opcje wirtualnych adresów dla osoby prywatnej zaczyna się od około 29 zł miesięcznie.
    W tej cenie otrzymasz podstawowy adres do odbioru korespondencji, który może być używany jako Twój adres korespondencyjny.
  • Pakiety PLUS: Ceny średnich pakietów, które mogą obejmować skanowanie poczty i powiadomienia mailowe, zazwyczaj mieszczą się w przedziale od 49 zł.

Dodatkowe koszty

Oprócz miesięcznej opłaty mogą pojawić się dodatkowe koszty, takie jak:

  • Oplata za przygotowanie wysyłki
  • Opłaty za przekazywanie przesyłek na inny adres

adres firmy w Warszawie, wirtualne biuro