Blog startUP & MŚP

Usługi concierge z Wirtualną Asystentką

Usługi concierge z Wirtualną Asystentką to oszczędność Twojego czasu!

          

Na czym polega usługa concierge?

  Poznaj sekret concierge – to działa! Usługa Concierge to nic innego jak wykonywanie niemal każdego zadania dla klienta. Współczesny konsjerż załatwia dla swoich klientów rzeczy niemożliwe lub po prostu przyziemne, na które nie mają oni czasu.

Za co odpowiedzialny jest concierge?

Oczywiście obowiązki, za które odpowiedzialny jest concierge mogą różnić się w zależności od sytuacji, jednakże to głównych zadań należy przede wszystkim: dokonywanie rezerwacji w hotelach i restauracjach, kupowanie biletów na eventy dla swoich klientów, zbieranie informacji o danych lokalach lub przedsiębiorstwach, zarządzanie pocztą i dostawami. Inaczej mówiąc współczesnego concierg’a można nazwać dziś człowiekiem orkiestrą!

Czasy, gdy zawód ten polegał jedynie na pracy w hotelu, czy ekskluzywnych kamienicach to już przeszłość!

Konsjerż to człowiek od zadań specjalnych! Decydując się na usługi tego specjalisty, trzeba pamiętać o tym, że konsjerż powinien być osobą godną zaufania oraz lojalną. Ponadto, musi być nie tylko wyjątkowo komunikatywny, ale też doskonale zorganizowany, z taką pomocą przychodzi właśnie Wirtualna Asystentka.

Pracownik zdalny wyręczy Cię w wielu sprawach i zaoferuje Ci czas, którego nie będziesz już pożytkować na czasochłonne załatwianie trudnych spraw. Dzięki odporności na stres, zdolnością negocjacyjnym, kreatywności, zaangażowaniu oraz umiejętności pracy w zmiennych warunkach, Wirtualna Asystentka będzie gotowa na każde zadanie. Pozwoli ona na generowanie znacznych oszczędności dla każdej ze stron, dając jednocześnie ogromne możliwości sprawnego reagowania na bieżące potrzeby i realizację wyspecjalizowanych zadań.

Gdzie znaleźć usługę consierge?

Zlecenie części pracy na zewnątrz nie spowoduje obniżenia jakości zleceń biznesowych, ponieważ specjalizacja Wirtualnej Asystentki gwarantuje usprawnienie procesu zadań w zarządzaniu czasem pracy.

Planowanie, aranżowanie i organizowanie to męcząca i czasochłonna czynność, więc już dziś zajrzyj TUTAJ i pozwól abyśmy my wykonali zadania za Ciebie! Pozostanie Ci odpocząć i cieszyć się czasem na wykonanie priorytetowych czynności.

Oferujemy cztery pakiety godzinowe, które dostosujemy indywidulanie pod Twoje potrzeby. Jesteśmy gotowi niczym concierge, by wyjść naprzeciw Twoim obowiązkom!

asystentka zdalna, pracownik zdalny, wirtualna asystentka, wirtualne asystentki


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb