Blog startUP & MŚP

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty księgowej?

Wybór księgowości to jedno z podstawowych zadań w trakcie zakładania własnej firmy. Wiele osób zastanawia się na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej usługi. Zdecydowanie rekomendujemy współpracę z profesjonalnym biurem, które zadba o wszystkie kwestie finansowo – podatkowe..

Dlaczego warto korzystać z księgowości w biurze wirtualnym?

Działanie samodzielne może wiązać się z licznymi błędami wynikającymi z braku odpowiedniej wiedzy, korzystanie z profesjonalistów ułatwi prowadzenie własnego biznesu.

 Już dziś rejestrując swoją działalność możesz skorzystać z profesjonalnej oferty księgowej HUB Kolektyw

Na rynku jest wiele firm, które świadczą usługi z zakresu księgowości, jednak  przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się ze szczegółami oferty. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą dobrym rozwiązaniem jest połączenie biura wirtualnego wraz z kompleksowym wsparciem finansowym. Dzięki temu oszczędzisz czas, a w wielu przypadkach również pieniądze.

HUB Kolektyw oferuje wsparcie dla biznesu nie tylko dla celów rejestrowych oraz korespondencyjnych podmiotów gospodarczych. Prowadzi szeroki zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dostosowany do dynamicznych zmian w przepisach dotyczących rozliczeń działalności gospodarczej i spółek. Dział księgowy posiada wieloletnie doświadczenie oraz kompleksową wiedzę z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Kwestie, które trzeba sprawdzić zanim nawiąże się współpracę z biurem księgowym:

Wybierając biuro rachunkowe upewnij się czy firma jest rzetelna i jak długo działa na rynku. Czy takie biuro jest satysfakcjonujące oraz czy spełnia wymogi branżowe. Profesjonalna księgowa ma wiedzę i potrafi ją zastosować.

  • Bezpieczeństwo

Sprawdź jak przedstawia się sytuacja z wewnętrzną politykę bezpieczeństwa oraz czy dane są w odpowiedni sposób zabezpieczone. Warto zadać pytanie co dzieje się w sytuacji kiedy takie dane zostaną utracone- wszystkie te sprawy są bardzo istotne.

  • Cennik

Odpowiednia oferta to połączenie jakości z korzystną dla przedsiębiorcy ceną. 
Pamiętaj, że zakładając firmę istotną sprawą jest optymalizacja kosztów.

Obecna sytuacja epidemiologiczna również nie ułatwia prowadzenia własnej firmy. Dlatego tak istotne jest znalezienie dobrej  oferty, która będzie zarówno rzetelna jak i ekonomiczna.

  • Kontakt z biurem

Zanim zdecydujesz się konkretną usługę upewnij się czy dbają o odpowiedni kontakt z kontrahentem. W sprawach księgowych pilne sprawy pojawiają się często- zweryfikuj czas, w którym dostępna jest Twoja przyszła księgowa oraz czy potrafi udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.

  • Pomoc przy zakładaniu firmy

Niektóre biura księgowe w swojej ofercie posiadają kompleksowe wsparcie w przypadku rejestracji działalności oraz spółek. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na zadbanie o tego typu kwestie oraz preferują zlecić firmom zewnętrznym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HUB Kolektyw, w której skład wchodzą takie usługi jak: adres do rejestracji firmy w Warszawie, biurko do wynajęcia, biuro coworkingowe w Warszawie oraz wirtualny adres dla firmy w Krakowie.

coworking, hubkolektyw, księgowość, wirtualne biuro, wirtualny adres


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb