Skip to main content

Wirtualna asystentka

Realne wsparcie dla Twojego biznesu

Mamy wiedzę i doświadczenie, by pomóc w zarządzaniu Twoja firmą

Wirtualna asystentka
Z naszych usług korzystają m.in:

Wirtualna asystentka – Twoja profesjonalna asystentka firmowa

Mamy ogólnopolski zespół i kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze B2B.

Wirtualna asystentka to realne wsparcie dla każdego biznesu. Jest to innowacyjna usługa wsparcia przedsiębiorców w najbardziej czasochłonnych czynnościach, o których sami decydują wybierając dedykowany pakiet Wirtualnego asystenta.

Wybierając wirtualną asystentkę rozliczasz się za konkretny czas, prace i zadanie. Dzięki temu wiesz dokładnie za co płacisz.

Nie jesteś zobowiązany długoterminową umową, działamy praktycznie, skutecznie i szybko.

#Cennik

1 GODZINA

90 zł

Kwota za 1 H
90 zł netto

5 GODZIN

440 zł

Kwota za 1 H
88 zł netto

10 GODZIN

820 zł

Kwota za 1 H
82 zł netto

20 GODZIN

1400 zł

Kwota za 1 H
70 zł netto

Co zyskujesz?

Czas i profesjonalne wsparcia

Zrzucając z siebie ciężar codziennych obowiązków i zlecając wszystko naszej Wirtualnej Asystentce, zyskujesz motywacje do tworzenia nowych projektów, które Cię rozwiną.

Pakiet social media

PAKIET MINI

359 zł

1 wpis w tygodniu

PAKIET MEDIO

559 zł

2 wpisy w tygodniu

PAKIET MAX

759 zł

4 wpisy w tygodniu

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj się z nami.


#Usługi

W czym może Ci pomóc wirtualna asystentka?

ZARZĄDZENIE DOKUMENTAMI

Generowanie faktur sprzedażowych, katalogowanie i archiwizacja faktur zakupowych, przygotowanie dokumentów dla biura rachunkowego, przygotowywanie podstawowych pism urzędowych

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA
Opracowanie grafik i wpisów na kanały social media. Zamieszkanie postów zgodnie z wybranym pakietem.
TWORZENIE GRAFIK / PREZENTACJI
Stworzenie prezentacji wg wytycznych, uzupełnienie prezentacji o nowe informacje, przygotowanie oprawy wizualnej.
COPYWRITING
Pisanie artykułów, przygotowywanie treści na bloga, korekta tekstów, tworzenie opisów produktów do sklepów internetowych
ORGANIZACJA SPOTKAŃ BIZNESOWYCH
Propozycja miejsca na spotkanie, rezerwacja, organizacja cateringu, rezerwacja hotelu, kontakt z uczestnikami wydarzenia, organizacja drobnych upominków itp.
ORGANIZACJA EVENTÓW I PROMOCJI

We współpracy z naszym partnerem agencją eventowo-promocyjną Qpoint zaprojektujemy i zrealizujemy działania promocyjne i eventy

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW
Przygotowanie treści ogłoszenia i jego publikacja w sieci, segregacja otrzymanych CV, wybór najlepszych kandydatów i umówienie ich na spotkanie.
PREZENTY OKOLICZNOŚCIOWE
Zorganizujemy prezenty okolicznościowe dla pracowników lub partnerów biznesowych.
MAGAZYNOWANIE I KONFEKCJONOWANIE
Zorganizujemy stałe lub czasowe magazynowanie produktów. Zorganizujemy konfekcję produktów, pakowanie, wysyłka kurierska.
PRYWATNY CONCIERGE
Organizacja wyjazdów wypoczynkowych, biletów do kina, rezerwacja stolika w restauracji, zamówienie kwiatów, prezentów na Święta, urodziny, specjalne okazje, przypominanie o ważnych wydarzeniach.
OPRACOWANIE RAPORTÓW

Przygotowywanie raportów, tworzenie zestawień, kalkulacji.

TRANSKRYPCJA / PRZEPISYWANIE

Sporządzanie wersji cyfrowych notatek odręcznych, sporządzanie baz kontaktów z danych z wizytówek, transkrypcja nagrań audio i video

Wszystko czego potrzebujesz

Powiedz nam czego potrzebujesz, a postaramy się wesprzeć Twój projekt!

Do kogo kierowana jest ta usługa?

 • DLA FREELANCERA
 • DLA MODOWEJ BLOGERKI
 • DLA TWOJEGO ZESPOŁU
 • DLA STARTUPU
 • DLA TWÓRCÓW KANAŁÓW
  DLA TWÓRCÓW KANAŁÓW
 • DLA WEBDESIGNERA
 • DLA TWÓRCY PODCASTU
 • DLA TWÓRCY TREŚCI
 • DLA ARTYSTY
 • DLA PRZEDSIĘBIORCY
  DLA PRZEDSIĘBIORCY

Dlaczego warto wybrać usługę Wirtualnej asystentki we współpracy z HUB Kolektyw?

To zupełnie inne spojrzenie na zlecenia, którymi nie chcesz się zajmować lub nie masz na nie czasu. Już nie potrzebujesz pracownika na krótki czas. To już koniec ze zwolnieniami lekarskimi i urlopem na żądanie. Jeśli masz określone zadania – wystarczy wykupić usługę naszej wirtualnej asystentki

Cechuje nas duże doświadczenie w usługach dla biznesu, które prowadzimy od ponad 8 lat oraz zespół zaufanych i doświadczonych współpracowników.

Nasza wirtualna asystentka wywiąże się ze zlecenia, które od Ciebie otrzyma. Wybierając pracownika podejmujesz ryzyko, że zwolni się w najmniej komfortowym dla Ciebie momencie. Z naszą wirtualną asystentką możesz jedynie zyskać, a nie stracić.

Za usługę wirtualnej asystentki zostanie wystawiona faktura VAT, dzięki temu usługę możesz wliczyć w koszt swojej działalności.

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega usługa wirtualnej asystentki?

Wirtualna asystentka to zdalna obsługa zleceń, na które Ty nie masz czasu.

W jaki sposób rozpocząć współpracę?

Należy napisać na nasz adres asystentka@hubkolektyw.pl oraz w następnej kolejności wypełnić BRIEF, dzięki któremu poznamy jakiego wsparcia potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Ile to kosztuje?

Na podstawie naszego dostępnego cennika, sam wybierasz pakiet godzin. Dysponujemy pakietami: 5h, 10 h, 20h. Jeśli nie potrzebujesz takiego rozwiązania, możesz wykupić jednorazowe wsparcie lub napisz czego potrzebuje Twoja firma a przygotujemy indywidualne rozwiązanie.

Dlaczego mam skorzystać akurat z Waszej usługi?

HUB Kolektyw od 8 lat wspiera małe firmy w ich rozwoju. Począwszy od adresu do rejestracji (https://hubkolektyw.pl/wirtualne-biuro-warszawa/ ), księgowości (https://hubkolektyw.pl/uslugi-ksiegowe/) , finansowania (https://hubkolektyw.pl/finansowanie/) , aż po wykonywanie zleceń związanych z prowadzeniem danej branży. Działamy kompleksowo, szybko i ekonomicznie. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie i cieszymy się pozytywnymi opiniami na rynku.

Dlaczego mam wybrać wirtualną asystentkę zamiast zatrudnienia pracownika?

Zatrudniając pracownika podejmujesz ryzyko, że nie wykona swoich zadań chociażby ze względu na zwolnienie lekarskie, urlop lub rezygnację i wybór innego pracodawcy. Wirtualna asystentka to usługa, za którą otrzymasz fakturę. Masz gwarancję wykonanej usługi na czas. Współpracując z wirtualną asystentką sam decydujesz ile godzin potrzebujesz. Możesz wracać do tej usługi co jakiś czas- zatrudniając pracownika nie masz tej elastyczności.

Mam zadanie na JUŻ, co teraz?
Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy najszybszy termin z możliwych.
Czy wiąże mnie umowa?
Tak, podpiszemy umowę. W zależności od okresu na jaki zdecydujesz się z nami współpracować umowa będzie dostosowana do okresu wykonywanej usługi.

#Kontakt

Wirtualna asystentka HUBKolektyw.

 • Ul. Świeradowska 47. 02-662 Warszawa Mokotów
 • Zapraszamy od 9.00 do 17.00 (pon-pt).

Jesteśmy częścią HUB Kolektyw

Wirtualna Asystentka Warszawa

Nie masz czasu na planowanie spotkań, generowanie faktur i tworzenie zestawień dla kontrahentów? Wirtualna Asystentka Warszawa odciąży Cię w biurowych obowiązkach. Decydując się na współpracę, zaoszczędzisz pieniądze i odzyskasz czas, który będziesz mógł poświęcić na pozyskiwanie klientów kluczowych dla rozwoju firmy i generowanie wyższych przychodów. 

Wirtualna Asystentka Kraków

Szukasz niezawodnego wsparcia dla swojego biznesu? Asystentka Wirtualna Kraków to profesjonalna usługa, dzięki której uwolnisz się od czasochłonnych zadań. Zdalna Asystentka m.in. zarządza dokumentami, prowadzi rekrutacje, opracowuje raporty oraz organizuje spotkania biznesowe i eventy. To nie wszystko! Wirtualna Asystentka zarezerwuje za Ciebie wizytę u lekarza, zorganizuje wyjazd wypoczynkowy i zamówi bilety do kina.

Wirtualna Asystentka Cennik

Usługę Wirtualne Asystentki HUB Kolektyw oferujemy w pakietach godzinowych. Płacisz za konkretny czas i wykonaną pracę.

© HUB Kolektyw. All rights reserved.
Projektowanie stron Warszawa – Agencja Interaktywna .Space

Śledź nas —

Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000