Blog startUP & MŚP

Jak wirtualny adres pomaga osobom podróżującym i przebywającym za granicą?

Wirtualny adres dla osób prywatnych może pomóc w trakcie podróży lub przeprowadzki do innego kraju. Sprawdź jak!

Przekierowywanie poczty na dowolny adres

Posiadanie wirtualnego adresu pozwala na przekierowanie poczty oraz innych przesyłek bezpośrednio do Ciebie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Możesz wybrać pakiet adres wirtualny dla osób prywatnych, a następnie otrzymywać skanowane kopie listów na adres mailowy. Jest to szczególnie przydatne, gdy podróżujesz często lub przebywasz w innym kraju przez dłuższy czas.

Prywatność

Kupując pakiet wirtualny adres dla osób prywatnych, nie musisz wskazywać swojego adresu zamieszkania lub miejsca pobytu. Takie rozwiązanie pomaga w ochronie prywatności. Wszelka korespondencja prywatna będzie wysłana do Ciebie na adres mailowy, a fizycznie znajduje się w biurze na Mokotowie lub w Kraków Podgórze. Wybierz najbardziej komfortową lokalizację w dwóch miastach.

Praca zdalna

Kochasz podróże? Sezon urlopowy rozpoczęty, a ty planujesz kolejny wyjazd? Nie przegap LAST MINUTE, sprawdź również ofertę adres wirtualny dla osób prywatnych. Posiadając adres wirtualny bez problemu możesz korzystać z urlopu, pracować zdalnie, przemieszczając się z jednego miejsca do drugiego. Biuro HUB Kolektyw wyręczy cię w najbardziej czasochłonnej czynności związanej z obsługą korespondencji- czyli Pocztą Polską. Już nie musisz tam chodzić lub upoważniać inne osoby. Wszelkie przesyłki mogą być kierowane na adres: Świeradowska 47, Puławska 77 lub Zamknięta 10! Wystarczy podpisać umowę w 10 minut i cieszyć się adresem dla osób prywatnych.

Dlaczego my?

Biuro HUB Kolektyw posiada 9-letnie doświadczenie w obsłudze korespondencji oraz szeroko pojętym wsparciu biznesowym. Od jakiegoś czasu wprowadziliśmy nową usługę- adres wirtualny dla osób prywatnych. Ta opcja przypadła do gustu szczególnie studentom i osobom podróżującym. Dzięki sprawnej obsłudze korespondencji i autorskiemu systemowi, każda korespondencja jest rejestrowana w panelu klienta oraz niezwłocznie skanowana na życzenie. To świetna alternatywa tradycyjnej skrzynki pocztowej. Już teraz zapoznaj się z ofertą i oszczędzaj swój czas.

wirtualne biuro, wirtualny adres


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb