Skip to main content

Twój wirtualny adres

Gdy Twój adres to cały świat
– miej go pod jednym adresem.

Adres korespondencyjny dla osoby fizycznej z dostępem 24/7

Wirtualna asystentka

#Jak działa Twój wirtualny adres?

Wybierz lokalizację

Oferujemy dwa adresy na Mokotowie i jeden w Krakowie – zdecyduj, który będzie Twój.

Wybierz pakiet dla siebie

Oferujemy dwa zróżnicowane pakiety dopasowane do Twoich wymagań.

Dostęp do systemu

Całodobowy dostęp do panelu klienta pozwoli Ci sprawdzać korespondencję gdziekolwiek jesteś.


Twój wirtualny adres – gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz

Mamy ogólnopolski zespół i kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze B2B.

Kolejki na Poczcie to już przeszłość, nie musisz tracić na to czasu. Koniec z przeterminowanym awizo i terminem na odpowiedź, który przepadł. Wirtualny adres to innowacja i nowość w obsłudze korespondencji.

Jeśli często podróżujesz i nie przebywasz pod jednym adresem, możesz wynająć swój wirtualny adres i monitorować co do Ciebie wpłynęło. Bezpośrednio na skrzynkę Pocztową otrzymasz skan dokumentów, na które czekasz.

Nieważne, w której części świata przebywasz, korzystaj z jednego adresu do doręczeń.

Jeśli Twoja praca to nieustanne delegacje, ta usługa jest kierowana dla Ciebie. Zadbamy o porządek w Twoich dokumentach oraz na życzenie zrezygnujemy z informowania o gazetkach reklamowych oraz SPAM. Oszczędź swój czas i energię na czytanie zbędnych informacji. My zadbamy o to, aby tylko istotne przesyłki były do Twojej dyspozycji.

Jako firma obsługująca wiele podmiotów, posiadamy cenne doświadczenie w obsłudze przesyłek pocztowych.

Co oferujemy

Odbiór listów kurierskich – zadbamy, aby ważne dokumenty trafiały drogą kurierską, sam decydujesz jaka forma przekazania przesyłki jest dla Ciebie najlepsza

Adres korespondencyjny – korzystaj z możliwości posiadania własnego adresu korespondencyjnego, bez potrzeby przebywania tam.

Pełna obsługa korespondencji – nie musisz przychodzić po Pocztę, zarejestrujemy przesyłkę, na życzenie zeskanujemy, a oryginał odeślemy do wybranego przez Ciebie miejsca. Dodatkowo jeśli nie potrzebujesz fizycznej poczty, listy zostaną zniszczone.

Przekierowanie – jeśli potrzebujesz stałego przekierowania poczty do innej osoby, wystarczy wykupić usługę.

Wygodne odbieranie – kiedy tylko zechcesz możesz odebrać przesyłki w biurze od poniedziałku do piątku

Natychmiastowe powiadamianie – w dniu nadejścia korespondencji otrzymujesz maila z informacją od kogo jest przesyłka.

Jeśli w przyszłości planujesz otworzyć własną firmę, nie musisz zmieniać adresu. Wystarczy podpisać nową umowę na inną usługę, adres pozostaje ten sam.

Pełen profesjonalizm i najwyższe standardy dbałości o poufność korespondencji – współpracując z HUB Kolektyw masz pewność, że Twoja korespondencja jest w dobrych rękach.

Do kogo kierowana jest ta usługa?

Podróżników

Jeśli Twoja praca to ciągłe podróże, nie wyobrażasz sobie dnia bez zwiedzenia nowego miejsca, rozwiązanie adresu wirtualnego jest dla Ciebie. Przemieszczanie się z jednego miasta do drugiego nie ułatwia w segregacji korespondencji. Usługa wirtualnego adresu to opcja dla osób, które nie potrafią i nie chcą przebywać w tym samym miejscu na stałe, ale potrzebują jednego adresu do korespondencji.
Jest to zrozumiałe, że wybierając podróże nie masz czasu, aby stać w kolejce na Poczcie, dlatego obsługa biura wykona za Ciebie wszystko. W dowolnym momencie możesz poprosić o skan, bez zamartwiania się co zawiera dana przesyłka.


Osób zmieniających miejsce zamieszkania

Być może jesteś na etapie zmiany mieszkania i chwilowo nie posiadasz adresu do doręczeń? A może nie chcesz podawać adresu domu rodzinnego, dlatego taka usługa może być Ci niezbędna.
Nie trać czasu na sprawdzanie skrzynki pocztowej. Wyczekiwanie Listonosza to już przeszłość. Nie musisz współpracować z firmą pocztową, ponieważ to my zrobimy wszystko za Ciebie.


Nomadów

Stałe miejsce zamieszkania to nudne rozwiązanie na życie? Jeśli Twoje miejsce pobytu stale się zmienia, usługa doręczeń do jednego miejsca będzie świetnym wyborem.

Wybierając wędrowny tryb życia, nie masz jednego stałego zamieszkania. Potrzebujesz jednak konkretnego miejsca do otrzymywania korespondencji. Przyda się również odpowiednia segregacja i skany. Właśnie po to powstała usługa wirtualnego adresu.  Korzystaj z uroków pracy z każdego miejsca na świecie, zapewnij sobie jedno, stałe odbieranie przesyłek.


Studentów

Jeśli wynajmujesz mieszkanie, a chcesz uniknąć wskazywania adresu, skorzystaj z usługi adresu wirtualnego. To zrozumiałe, że możesz nie chcieć wskazywać wynajmowanego mieszkania. My zadbamy o prywatne listy, które w każdej chwili możesz odebrać po zajęciach lub poprosić o skan. Wizyta w biurze nie jest konieczna, wszystkie formalności załatwimy online.

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb.

Pakiety miesięczne

Co zyskujesz?

Pewność i zaufanie.

Twój wirtualny adres to profesjonalna opieka na Twoją pocztą w okresie gdy nie masz czasu lub fizycznych możliwości zająć się nią osobiście.

Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj się z nami.

PAKIET BASIC

29 zł

 • udostępnienie adresu do korespondencji
 • odbiór korespondencji i przechowywanie do 2 m-cy
 • informowanie drogą mailową o odebranej korespondencji
 • przesłanie do 5 stron skanów korespondencji w miesiącu*
 • dostęp do Panelu Klienta 24/7
 • możliwość odbioru korespondencji osobiście lub wysyłka na wskazany adres.
  (raz w miesiącu za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem)
PAKIET PLUS

49 zł

 • udostępnienie adresu do korespondencji
 • odbiór korespondencji i przechowywanie do 6 m-cy
 • odbiór paczek i przesyłek kurierskich  – max. wielkość wg załączonego regulaminu
 • informowanie drogą mailową o odebranej korespondencji i przesyłkach
 • przesłanie do 50 stron skanów korespondencji w miesiącu
 • dostęp do panelu klienta 24/7
 • możliwość odbioru korespondencji osobiście lub wysyłka na wskazany adres.
  (raz w miesiącu za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem)

*Każda dodatkowa strona skanu – 0,62 brutto.

Dlaczego Twój Wirtualny adres w HUB Kolektyw?

Posiadamy 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu biura wirtualnego oraz serwisowanego. Wspieramy przedsiębiorców w dostarczaniu usług niezbędnych do prowadzenia firmy, a także poszerzamy ofertę dla osób prywatnych, które nie muszą być związane z B2B. Cechuje nas dyskrecja i wiedza dotycząca prowadzenia tego typu działalności.

Posiadamy własne nieruchomości, dlatego gwarantujemy pewność stałej usługi przez długie lata. Jako nieliczni wprowadzamy nową usługę na rynku, która dostarcza usługę adresu wirtualnego dla osób prywatnych: studentów, podróżników, pracowników zdalnych, dla wszystkich tych, którym taka usługa jest niezbędna. Nie musisz mieć firmy, aby posiadać taki adres!

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega usługa Twój wirtualny adres?

Wirtualny adres to możliwość wynajęcia adresu do doręczeń, usługa pełnej obsługi korespondencji. W zależności od pakietu przesyłki są rejestrowane oraz skanowane bezpośrednio na skrzynkę mailową oraz do aplikacji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub nie posiadają stałego miejsca zamieszkania.

W jaki sposób rozpocząć współpracę?
Zacznij od wypełnienia formularza kontaktowego wskazując dane do stworzenia prostej umowy. Formalności nie potrwają więcej niż 10 minut. Opłać usługę wybierając najwygodniejszy dla Ciebie sposób płatności i ciesz się usługą od razu!
Ile to kosztuje?

W zależności od potrzeb dysponujemy dwoma pakietami, z którymi możesz szczegółowo zapoznać klikając CENNIK wyżej. Pierwszy pakiet dotyczy odbierania korespondencji oraz otrzymywania powiadomień do Twojej aplikacji. Drugi, rozszerzony pakiet to oferta skierowana do osób, które pilnie potrzebują skanu zawartości. W dowolnym momencie na życzenie otrzymujesz skan przesłany drogą elektroniczną.

Dlaczego mam skorzystać akurat z Waszej usługi?

Świadczymy usługi adresu wirtualnego od 8 lat, rozszerzając usługi dla osób prywatnych. Posiadamy doświadczenie w obsłudze biurowej. Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywania dokumentów w bezpiecznym miejscu.

Czy wiąże mnie umowa?
Tak, podpiszemy umowę. W zależności od okresu na jaki zdecydujesz się z nami współpracować umowa będzie dostosowana do okresu wykonywanej usługi. Formalności nie zajmą nawet 15 minut.

#Kontakt

Twój wirtualny adres HUBKolektyw

Warszawa Świeradowska

Warszawa Puławska


Twój wirtualny adres Warszawa

Jeśli szukasz miejsca na adres do korespondencji w Warszawie, dobrze trafiłeś! Oferujemy wynajem adresu, który może służyć jako Twój wirtualny adres prywatny. To usługa, z której korzystają osoby, które dużo podróżują, często przebywają za granicą lub zmieniają miejsca zamieszkania. Dzięki naszym usługom zyskasz adres korespondencyjny w Warszawie, nawet jeśli nie jesteś tam zameldowany.

Twój wirtualny adres Kraków

Świadczymy nasze usługi również w Małopolsce! Oferujemy wirtualny adres również w Krakowie, który pozwoli Ci odbierać korespondencję niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujesz. Zyskaj adres korespondencyjny w Krakowie i odbieraj powiadomienia o nowych listach i przesyłkach na bieżąco. W HUB Kolektyw zadbamy o to, żebyś niczego nie przegapił. Przesyłamy skany korespondencji, umożliwiamy jej późniejszy, osobisty odbiór lub wysyłamy ją na wskazany przez Ciebie adres. Szybko, wygodnie i bez problemów.

© HUB Kolektyw. All rights reserved.
Projektowanie stron Warszawa – Agencja Interaktywna .Space

Śledź nas —

Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000