Blog startUP & MŚP

Czy wirtualne biuro się opłaca?

Chcesz założyć firmę lub jej filię w innym mieście i szukasz najkorzystniejszych cenowo rozwiązań? Możliwości jest wiele, najbardziej opłaca się jednak korzystanie z usług wirtualnego biura. Decydując się na to rozwiązanie otrzymujesz wirtualny adres w realnej lokalizacji oraz cały szereg dodatkowych udogodnień.

Zarejestruj działalność pod wirtualnym adresem

Zgodnie z ustawą o swobodzie działalności gospodarczej do założenia firmy niezbędny jest rzeczywisty adres do rejestracji siedziby spółki. Wynajęcie biura w dużym mieście to ogromne koszty, na które często zaczynające działalność na rynku firmy nie mogą sobie pozwolić. Niewielki lokal o niskim standardzie, zlokalizowany z dala od centrum kosztować będzie przynajmniej 1,5 tysiąca złotych za miesiąc – a to tylko część kosztów. Dodatkowo trzeba opłacić również prąd, media, pracowników biurowych, osoby sprzątające, a także wziąć pod uwagę także koszt zakupu sprzętu, który co prawda jest wydatkiem jednorazowym, acz mogącym znacznie nadwyrężyć budżet.

Jak działa wirtualne biuro?

Wirtualne biuro Warszawa jest odpłatną usługą oferowaną przez firmy. Polega na wynajmie rzeczywistego adresu dla rejestracji przedsiębiorstwa oraz przestrzeni biurowej i outsourcingu usług biurowych. To ciekawe i innowacyjne rozwiązanie na które decyduje się coraz więcej osób.

Oszczędzaj!

Chcesz zoptymalizować swoje wydatki? Słusznie! Decydując się na wynajem wirtualnego biura otrzymujesz nie tylko adres, często prestiżowy, ale i dostęp do profesjonalnej przestrzeni biurowej bez konieczności wynajmowania całego lokalu. Oszczędzasz – odchodzą koszty związane z wyposażeniem oraz utrzymaniem lokalu. Jedyne opłaty to opłaty abonamentowe w ramach wybranego pakietu. Efekt? Wydajesz mniej na biuro, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować możesz w rozwój firmy.

Co dostajesz w pakiecie?

Wirtualne biuro to nie tylko adres w prestiżowej lokalizacji. Firmy oferujące usługę wirtualnego biura na najwyższym poziomie zapewniają również profesjonalną obsługę klienta – służbowy nr telefonu, który podczas nieobecności odbierać będzie pracownik recepcji, obsługę korespondencji oraz przesyłanie jej skanów, dostęp do sal spotkań, w których prowadzone być mogą szkolenia, konferencje czy spotkania z klientami, przestrzeń biurową i sprzęt wysokiej jakości.

Wirtualne biuro – dla kogo?

Usługa wirtualnego biura skierowana jest do wszystkich tych, którzy nie potrzebują stacjonarnego miejsca pracy, tylko adresu do rejestracji firmy. Z usług tego typu korzystają osoby prowadzące działalność o różnym charakterze, m.in.:
  • fundacje,
  • stowarzyszenia,
  • przedstawiciele wolnych zawodów,
  • osoby rozpoczynające działalność gospodarczą,
  • firmy otwierające filię w innym mieście.

Korzyści związane z korzystaniem z usług e-biura

Zalet jest wiele. Po pierwsze – ogromna oszczędność pieniędzy związana z wynajęciem lokalu. Dodatkowo, opłaty abonamentowe można wpisać do kosztów uzyskania przychodu; to możliwość, której nie daje rejestracja siedziby spółki w mieszkaniu prywatnym. Po drugie – oszczędność czasu. Outsourcing usług biurowych i księgowych jest znacznym ułatwieniem przy prowadzeniu firmy. Profesjonalne wirtualne biura podchodzą do obsługi klienta kompleksowo, zapewniając także dostęp do usług prawnych czy prowadzenia księgowości. Oferują również pomoc przy rejestracji spółki.

Wirtualne biuro: Twój przepis na sukces!

E-biuro HUB Kolektyw to profesjonaliści świadczący usługi w Krakowie i Warszawie. Elastyczna umowa, pakiety w atrakcyjnych cenach i wygodne biura w dobrej lokalizacji to przepis na optymalizację wydatków. Wirtualne biuro się opłaca, postaw na prestiż bez stresu i zbędnych opłat.

adres firmy, adres firmy w Warszawie, biuro do wynajęcia, coworking, coworking warszawa, wirtualne biuro, wirtualne biuro kraków, wirtualne biuro warszawa, wirtualny adres, zdalne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb