Skip to main content

Blog startUP & MŚP

Dlaczego warto przerejestrować działalność gospodarczą z adresu domowego na wirtualny adres

Zakładanie działalności to nie tylko rozwój i nowe możliwości zarobkowe, to również wyższe koszty. Sprawdź jak możesz zmniejszyć koszty z HUB Kolektyw!

Profesjonalne miejsce do spotkań- biuro wirtualne

Na starcie aby założyć firmę potrzebujesz wskazać adres siedziby. Masz kilka możliwości do wyboru.

– możesz wynająć lokal z przestrzenią i płacić wysoki czynsz, ale za to zyskujesz swoje prywatne miejsce do pracy z określonym metrażem (czy na starcie potrzebujesz takiego lokalu?)

– kolejna opcja to wskazanie adresu domowego, co wiąże się z przyjmowaniem przesyłek firmowych w miejscu zamieszkania i trudności z awizowanymi listami

– trzecia możliwość to skorzystanie z innowacyjnego rozwiązania czyli biura wirtualnego Warszawa !

I właśnie to najbardziej rekomendujemy, przede wszystkim dla dobra Twojego budżetu i oszczędności czasu.

Biuro wirtualne udostępnia dla Ciebie adres rejestrowy oraz korespondencyjny. Możesz wskazać go w dowolnym miejscu: KRS, CEIDG,  urzędzie, stronie internetowej, wizytówce czy sklepie online. Zapewnia usługę rejestrowania każdej przesyłki od razu po jej otrzymaniu, a także skanuje dla Ciebie ich zawartość. Dzięki czemu bez wychodzenia z domu jesteś w stanie zobaczyć jaka przesyłka do Ciebie wpłynęła.

Nie musisz już wyczekiwać listonosza czy stać w długiej kolejce na Poczcie.

Wskazywanie adresu zamieszkania jako miejsce prowadzenia firmy to już przeszłość. Nie jest to dobry ruch jeśli chcesz zostać odbierany profesjonalnie jako przedsiębiorca.

Domowe warunki nie pozwalają na stworzenie dobrego wizerunku oraz przeprowadzenie spotkania biznesowego. Wybierając biuro wirtualne Mokotów w Warszawie opłacasz abonament w kwocie 59 zł, w którym masz nie tylko adres, ale również dostęp do biura!

Obniż koszty za prąd i odpady

Zalet biura wirtualnego jest wiele, a wizerunek to nie jedyna rzecz ! Jeśli Twoja firma jest zarejestrowana w domu wciąż ponosisz większe koszty za prąd czy wywóz odpadów. W tym celu warto zmienić adres siedziby na wirtualne biuro Warszawa lub wirtualny adres firmy Kraków.

Brak przeterminowanego awizo

Idea biura wirtualnego to przyjmowanie wszelkiej korespondencji, nawet listów poleconych. Chodzi o to, aby ułatwić przedsiębiorcy formalności i odciążyć z oczekiwania w kolejce na Poczcie.

adres firmy w Warszawie, oszczędność kosztów, wirtualne biuro, wirtualny adres, zdalne biuro