Blog startUP & MŚP

Jak rozwiązać problem braku biura?

Każda firma musi mieć swoją siedzibę, bez adresu nie można jej zarejestrować. Odpowiedzią na potrzeby firm, które takiego adresu nie mają, jest wirtualne biuro, przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorców, którzy nie wynajmują własnej przestrzeni na potrzeby działalności zawodowej.

Wirtualny adres rozwiązuje problem braku biura szybko i wygodnie. Jak działa takie rozwiązanie, co można dzięki niemu zyskać, dla kogo jest przeznaczone i gdzie szukać wirtualnego biura?

Jesteś freelancerem? Wirtualne biuro to Twój partner

Pracujesz na własny rachunek jako freelancer? Dotychczas nie miałeś własnego biura, bo go nie potrzebowałeś, a szkoda Ci było wydawać na nie zarobionych pieniędzy, ale po kilku miesiącach działalności zmieniłeś zdanie? Nie jesteśmy zdziwieni, znamy takie przypadki z autopsji. Podczas gdy na początku prowadzenia własnej firmy praca z domu wydaje nam się wymarzonym rozwiązaniem, w praktyce okazuje się, że ma swoje wady – zaciera się czas między życiem prywatnym a zawodowym, trudno nam się skupić na pracy, gdy w międzyczasie wywieszamy pranie, myjemy naczynia i gotujemy obiad, a z dziecięcego pokoju dochodzą dźwięki zabawy. Możesz jednak odzyskać balans między obowiązkami firmowymi i czasem spędzonym z rodziną, inwestując w wirtualne biuro Warszawa, które rozwiąże problem braku firmowej siedziby.

Biznes w nowym wymiarze na miarę współczesności

Wirtualne biuro gwarantuje wiele więcej niż tylko wirtualny adres, dzięki któremu zarejestrujesz firmę. Co jeszcze zyskujesz, decydując się na takie rozwiązanie dla swojej działalności?

  • atrakcyjną przestrzeń do kreatywnej pracy wynajmowaną na godziny lub w korzystnych pakietach,
  • profesjonalny wizerunek z prestiżowym adresem umieszczonym na stronie internetowej i materiałach reklamowych,
  • dostęp do sali spotkań i przestrzeni coworkingowej,
  • możliwość otrzymania skanów korespondencji lub ich wysyłki na prywatny adres,
  • oszczędność pieniędzy dzięki niskim kosztom wynajmu wirtualnego biura w porównaniu do inwestycji we własną siedzibę.
 

Liczne zalety sprawiają, że inwestycja w wirtualny adres z pewnością się opłaci, zwiększając Twoją efektywność i produktywność w tych obszarach działalności, w których się specjalizujesz, bez konieczności poświęcania cennego czasu na zadania mniej istotne. Wszystkie formalności sfinalizujesz w ciągu kilkunastu minut. Nie ma znaczenia, jaką działalność prowadzisz – spółkę, stowarzyszenie czy sklep internetowy, wirtualne biuro udzieli Ci profesjonalnego wsparcia na każdym etapie prowadzenia własnej firmy.

Szukasz wirtualnego adresu w Warszawie lub Krakowie? Skorzystaj z oferty HUB Kolektyw i rozwiń skrzydła, będąc samemu sobie sterem, żeglarzem i okrętem!

biuro do wynajęcia, sale spotkań, wirtualne biuro, wirtualne biuro kraków, wirtualne biuro warszawa


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb