Jesteś freelancerem? Koniecznie sprawdź czym są sale spotkań

Siedziba firmy w domu, czy może wirtualne biuro?

Siedziba firmy w domu przypadku pracy zdalnej na własny rachunek to mimo wygody nie lada wyzwanie. O ile oczywiście możesz pracować przy własnym biurku w ciepłym dresie, o tyle nie oszukujmy się, w trakcie pracy pojawiają się sytuacje, które wymagają nieco bardziej formalnej atmosfery. Dlatego jeśli potrzebujesz motywującej przestrzeni biurowej albo sali do spotkań z klientami w Krakowie lub Warszawie, bo przyjmowanie ich w mieszkaniu w towarzystwie zabawek i przedmiotów prywatnego użytku nie do końca Ci odpowiada, mamy dla Ciebie rozwiązanie – wirtualny adres dla firmy w postaci wirtualnego biura.

Dlaczego wirtualne biuro, a nie siedziba firmy w mieszkaniu?

Jesteś freelancerem i dotychczas pracowałeś w domu? Czas to zmienić i zainwestować w wirtualny adres dla Twojej firmy. Możesz to zrobić niewielkim kosztem. A co zyskasz? Dobre wirtualne biura oferują:

  • Firmowy adres w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie na Mokotowie lub w Krakowie na Podgórzu, dzięki któremu wzrośnie Twój prestiż.
  • Przestrzeń do spotkań z klientami – to koniec negocjacji w towarzystwie hałasu pochodzącego z ulicznych remontów.
  • Pomieszczenie do kreatywnej pracy – nie oszukujmy się, poza domem jesteśmy bardziej efektywni, w końcu nie musimy przerywać pracy, by wyłączyć pralkę albo zmywarkę.
  • Wsparcie specjalistów z różnych dziedzin – pamiętasz, kiedy ostatnio musiałeś zmagać się z gąszczem przepisów prawnych? To był ostatni raz…
  • Profesjonalny wizerunek – pracownicy wirtualnego biura w Twoim imieniu zaopiekują się klientem, proponując kawę lub herbatę, a także odbiorą korespondencję.
  • Dostęp do biura przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Twój wirtualny adres firmy z HUB Kolektyw w Krakowie i Warszawie

Jeśli chcesz wynająć adres pod firmę w Warszawie bądź w Krakowie, to zgłoś się do HUB Kolektyw. Interesuje Cię najem biura na godziny, a może tylko kilka dni w biurze miesięcznie? Nie ma problemu, jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych klientów, oferując im zróżnicowane pakiety do wyboru. Czym wyróżniamy się spośród konkurencyjnych ofert? Zapewniamy nie tylko pomieszczenia biurowe dla kilku osób w ramach coworkingu, ale także wsparcie prawne i księgowe. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, by wynająć adres pod Twoją firmę dzięki HUB Kolektyw.

adres dla firmy, siedziba firmy w domu, wirtualne biuro, wirtualny adres


Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2019 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie i tworzenie stron www: OlimpWeb