Blog startUP & MŚP

Kreatywna przestrzeń do rozwoju firmy w Krakowie

Kreatywna przestrzeń do rozwoju firmy w Krakowie

Zastanawiasz się, nad dobrym miejscem do rozwoju swojej firmy? Postaw na Kraków! To stolica województwa małopolskiego, obok Warszawy jeden z lepiej rozwiniętych obszarów w kraju. Doskonała komunikacja z innymi miastami w Polsce oraz za granicą, piękne krajobrazy, rozbudowana infrastruktura i region pełen możliwości. Jedyne, czego potrzebujesz, to dobrego biura.

Wirtualne biuro

Dopiero zakładasz działalność? Wybierz usługę wirtualnego biura i wirtualny adres – prestiżowy, w doskonałej lokalizacji i dużo bardziej profesjonalny niż domowy. Możesz pod nim zarejestrować działalność taką jak:
  • spółka akcyjna;
  • spółka jawna;
  • spółka z o.o.;
  • jednoosobowa działalność;
  • fundacja;
  • stowarzyszenie.
To opłacalne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Decydując się na pakiet w HUB Kolektyw oprócz adresu do rejestracji działalności zyskujesz również:  

Elastyczne pakiety

Elastyczna oferta umożliwia maksymalne dopasowanie zakresu usług do indywidualnych potrzeb działalności, dlatego w HUB Kolektyw oferujemy 3 pakiety do wyboru:
  • Mini,
  • Medio,
  • Pro.
Tak przygotowana oferta umożliwia wybór odpowiedniego pakietu zarówno dla freelancerów, start’upów, jak i małych oraz średnich firm o różnym charakterze. Gwarantujemy także możliwość zmiany pakietu w dowolnym momencie trwania umowy – na większy lub mniejszy. HUB  Kolektyw wspiera klientów i ich działalność na każdym etapie rozwoju!  

Kreatywna przestrzeń do rozwoju firmy

Szukasz kreatywnej przestrzeni do rozwoju swojej firmy w Krakowie? Zdecyduj się na usługi HUB Kolektyw. Elastyczne pakiety, miesięczny okres wypowiedzenia, możliwość skorzystania z profesjonalnych porad prawnych czy obsługi księgowości – wszystko to, a także dużo więcej, gwarantuje współpraca z krakowskim oddziałem firmy.

adres firmy, biuro do wynajęcia, biuro Kraków, coworking Kraków, sale konferencyjne, wirtualne biuro, wirtualne biuro kraków


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb