Blog startUP & MŚP

Freelancer w podróży – o jakie aspekty zadbać przed wyjazdem?

Coraz więcej osób decyduje się na porzucenie pracy na etacie dla korzyści z bycia freelancerem. Sprawdź z czym się wiąże taka decyzja.

Freelancer- na czym polega taka praca?

W dzisiejszych czasach duża część osób czuje przemęczenie pracą na etacie w zamkniętych ramach 9-17, decyduje się na nowe wyzwania, np. bycie freelancerem. Czy takie rozwiązanie jest dla wszystkich?

Jeśli masz pomysł jak możesz zarabiać online lub świadczyć usługę dla swoich klientów- to może być idealny wybór dla Ciebie. Być może jesteś programistą, fotografem, grafikiem czy tłumaczem? Możesz pracować na umowę o dzieło lub założyć działalność- wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Wybór freelancingu pozwala na przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego, udostępniając sobie wolny czas.  Jedną z możliwych rozwiązań to wybór podróżowania i zwiedzania jednocześnie pracując zdalnie. Czasy pandemii dużo bardziej rozszerzyły taką możliwość.

Bycie freelancerem może zmienić nasze życie, dlatego warto zadbać o kwestie organizacyjne, np. o stały adres do doręczeń przesyłek. Będąc wolnym strzelcem podróżowanie i pracowanie jednocześnie staje się dużo prostsze. Zabierając ze sobą komputer z dostępem do internetu, możemy pracować i zwiedzać świat.

Na czym polega usługa adresu dla osób prywatnych?

W trakcie wyjazdu istotną kwestią może być adres do  doręczeń dla osób prywatnych.

Jeśli Twoja praca to nieustanne delegacje lub projekty zagraniczne, ta usługa jest kierowana dla Ciebie. Adres wirtualny dla osób prywatnych to porządek w Twoich dokumentach. Pracownik biura na życzenie nie będzie infotrmował o gazetkach reklamowych oraz SPAM. Oszczędź swój czas i energię na czytanie zbędnych informacji. My zadbamy o to, aby tylko istotne przesyłki były do Twojej dyspozycji.

Będąc w podróży pojawia się problem braku adresu do korespondencji. Wynajmowanie skrytek pocztowych bez obsługi to już przeszłość. Wirtualny adres to nowoczesne rozwiązanie, profesjonalna obsługa biurowa wraz ze skanowaniem wszystkich przesyłek.

Wybierz lokalizację- do wyboru dwie lokalizacje w Warszawie oraz jedna w Krakowie za jedyne 29 zł.

Jeśli potrzebujesz swojego adresu do doręczeń, klliknij tutaj i wypełnij formularz.

adres dla osoby prywatnej, adres do doręczeń, biuro wirtualne, skrytka pocztowa


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb