Blog startUP & MŚP

Wirtualne biuro – rozwiązanie dla pracy zdalnej

 

Jeżeli męczy nas korporacyjny model pracy, chcemy zadbać o komfort i work life balance, możemy postawić na pracę zdalną, której zalety przedstawimy w kilku aspektach.

Wirtualne czy stacjonarne biuro?

Najbardziej oczywistym powodem, dla którego ludzie chcą pracować zdalnie, jest możliwość wdrożenia elastycznego trybu życia. Brak konieczności przebywania 8h w pracy otwiera możliwość wykonania innych, pilnych obowiązków. Jeśli zdalny pracownik jest także rodzicem, ma on okazję rozpoczęcia pracy wcześniej tego samego dnia. Innym scenariuszem może być student, który połowę czasu chciałby zarezerwować na rozwój . Ponieważ nie podlega ścisłemu harmonogramowi w stałym miejscu pracy, może kontynuować naukę w ciągu dnia i podwoić pracę wieczorem lub odwrotnie. Z badań wynika, że 55% respondentów czuło się bardziej zestresowanych w wyniku samego dojeżdżania do pracy. Duża część pracowników wykazywało mniejsza absencję praktykując zdalną pracę niż zatrudnieni w tradycyjnym biurze. Osoby nie czuły potrzeby rezygnacji z pracy, ponieważ emanowały zaangażowaniem oraz skupieniem na swojej roli. Były bardziej zainspirowane, a home office traktowały jako nagrodę co bardziej zbliżyło ich do pracodawcy. Wbrew pozorom takie rozwiązanie nie wpłynęło na jakość i ilość wykonanych projektów, a stanowiło odwrotność sytuacji.

Jeżeli prowadzimy biznes, który ma charakter telepracy, idealnym rozwiązaniem jest wirtualne biuro Warszawa. Wszystkie zawodowe czynności możemy wykonywać w dowolnym miejscu: domu, parku, miejscu coworkingowym czy nawet w podróży. Rejestracja firmy w biurze wirtualnym pozwoli na redukcję kosztów, a jednocześnie zapewni nam adres do rejestracji firmy i profesjonalną obsługę korespondencji.

Gdy specjalizujemy się np. w zarabianiu online, nie potrzebujemy stacjonarnego biura, którego koszt utrzymania jest drogi. Jednoosobowe działalności czy start upy nie zawsze mogą pozwolić sobie na lokal w biurowcu. A czasem po prostu go nie potrzebują, ponieważ ich profesja tego nie wymaga.  Oferta wirtualnego biura jest korzystnym rozwiązaniem dla pracy zdalnej, gdzie większość spraw można zrealizować z domu, a raz w tygodniu wymagane jest spotkanie z klientem w biurze. W takiej sytuacji świetnie się sprawdzi pakiet biura wirtualnego z dostępem do Sali konferencyjnej. Wybór takiego miejsca pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy, aniżeli spotkanie w zatłoczonej i głośnej kawiarni. Personel biura zadba o przywitanie klientów oraz organizację spotkania.

Wirtualne biura dbają o jakość prowadzenia działalności, a jednocześnie cechują się elastycznością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Każda branża, która chciałaby rozpocząć współpracę z takim biurem może czuć, że jest w dobrych rękach. Najważniejszą kwestią jest dbanie o wizerunek każdego podmiotu, który korzysta z takiej usługi, a to klucz do sukcesu własnej marki.

adres firmy, adres firmy w Warszawie, oszczędność kosztów, wirtualne biuro kraków, wirtualny adres, zdalne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb