Blog startUP & MŚP

6 Sposobów w jakich wirtualne biuro może pomóc w rozwoju Twojej firmy

Zastanawiasz się jakie czynniki mogą wpłynąć pozytywnie na rozwój Twojej firmy? Naszym zdaniem jedynym z nich jest wirtualne biuro – to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dlaczego? Poznaj 6 faktów o wirtualnym biurze i przekonaj się, jak realny mają one wpływ na rozwój firmy!

1. Brak dojazdów do biura

Twoja praca wymaga często wyjazdów w teren? A może część obowiązków z powodzeniem możesz wykonywać z domu? Jeśli zależy Ci na komforcie pracy i prestiżowym adresie w centrum dużego miasta jednocześnie, to wirtualne biuro będzie strzałem w 10! Nie musisz tam bywać codziennie – decydując się na wirtualne biuro możesz wykupić pakiet dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb i zmieniać go wraz z rozwojem swojego biznesu. Zyskujesz też wirtualny adres swojej firmy (koniec z rejestrowaniem siedziby firmy w mieszkaniu prywatnym!) – wirtualne biura to same plusy.

2. Niskie koszty utrzymania biura

Wirtualne biuro oferuje usługi zbliżone do tych, które są dostępne w klasycznym biurze – z tą tylko różnicą, że płacisz za to, czego faktycznie potrzebujesz. Sam wybierasz pakiet usług dostosowany do potrzeb Twojej firmy – wynajem adresu pod firmę, zakres obsługi poczty, księgowości, dostępności sali spotkań czy przestrzeni coworkingowych. To ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz pieniądze, które musiałbyś wydać na wynajem lokalu, umeblowanie go, zatrudnienie pracowników. Decydując się na wirtualne biuro, zaoszczędzone środki możesz zainwestować w rozwój swojej firmy!

3. Dostęp do wielu utalentowanych ludzi

Biuro coworkingowe w Warszawie i Krakowie to przestrzeń zrzeszająca specjalistów z różnych dziedzin, co ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów – także biznesowych. Jesteśmy pewni, że pracując w wirtualnym biurze rozbudujesz siatkę kontaktów o wartościowe dla Twojego biznesu osoby. Wirtualnego biuro nie tylko pomaga w nawiązywaniu kontaktów, ale otwiera możliwości współpracy, np. freelancerami – dostęp do sali konferencyjnej umożliwi Ci organizowanie spotkań, wtedy, kiedy ich potrzebujesz, bez konieczności zatrudniania pracowników na stałe. Dołącz do nas i zacznij wynajmować biurko na godziny – wtedy kiedy jest Ci potrzebne!

4. Zwiększona produktywność

Coworking to komfortowa przestrzeń do pracy – dzięki temu pracuje się tu dużo efektywniej niż np. w domu czy kawiarni. Nie ma rozpraszaczy w postaci domowych obowiązków ani kawiarnianego zgiełku. Jest cisza, atmosfera sprzyjająca skupieniu, dostęp do Internetu i kuchnia, z której możesz skorzystać zawsze wtedy, gdy masz ochotę na kawę.

5. Oszczędności na technologii

Wirtualne biuro to oszczędność nie tylko pod względem wynajmu lokalu, ale i wyposażenia go w niezbędne sprzęty biurowe, takie jak: drukarka, faks czy skaner. Decydując się na współpracę dostajesz ergonomiczne miejsce pracy i dostęp do najnowszych technologii. Wystarczy, że zabierzesz swojego laptopa!

6. Wsparcie biznesowe bez długoterminowych zobowiązań

Nie chcesz podpisywać długoterminowych umów? Wybierz wirtualne biuro, które oferuje elastyczną umowę z krótkim okresem wypowiedzenia. Dzięki temu dostosujesz czas trwania umowy do potrzeb. Takie wsparcie to świetny sposób na rozwój firmy!

Podsumowanie

Zastanawiasz się, czy wirtualne biuro to dobry sposób na rozwój Twojej firmy? Sprawdź to – wypróbuj polecane przez nas rozwiązanie! Wirtualne biura HUB Kolektyw to bardzo praktyczne wirtualne adresy w Warszawie i wirtualne biura w Krakowie. Zapraszamy!


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb