Blog startUP & MŚP

Brak stałego adresu? Rozwiązaniem jest wirtualny adres dla osób fizycznych.

Pracujesz zdalnie i nie posiadasz stałego adresu? A może jesteś obywatelem innego kraju i potrzebujesz miejsca do przesyłek? Zobacz jakie masz opcje.

Praca zdalna i mobilny tryb życia

Przez ostatnie lata przywykliśmy do poruszania się różnymi środkami transportu i komunikacji, a także zmieniliśmy system pracy na zdalny. Taki styl życia powala na wiele nowych możliwości- na przykład podróżowanie z miejsca do miejsca, zmianę pracy czy najmu krótkoterminowego. Z jednej strony jest to wielka wygoda, a z drugiej pojawią się inne problemy, np. jaki stały adres do doręczeń wskazać.
Ważne pismo urzędowe, a może przesyłka rodzinna- jak poradzić sobie z taką sytaucją, kiedy fizycznie jesteśmy na innym kontynencie?

Sprawdź jak to rozwiązać!

Wirtualny adres dla osób fizycznych

Jedną z możliwości jest skorzystanie z tradycyjnej skrytki pocztowej, o której pisaliśmy TUTAJ. Mamy jednak dużo lepszą propozycją, jest to wirtualny adres dla osób fizycznych.

Gdziekolwiek jesteś, nieważne w jakim kraju, Twoje przesyłki trafią na jeden adres. W tym samym dniu otrzymasz powiadomienie z biura, a także skan zawartości. Jeśli nie życzysz sobie przesłanego dokumentu, sam o tym decydujesz. Komfort i elastyczność to główna zaleta biura wirtualnego, który świadczy usługę również dla osoby fizycznej, która nie posiada firmy.

Myślałeś, że wirtualne biuro Warszawa lub wirtualne biuro Kraków jest tylko dla biznesu? Biuro HUB Kolektyw oferuje, także usługę pocztową dla osoby prywatnej, która z biznesem nie ma nic wspólnego. Może jesteś na etacie, ale pracujesz zdalnie z innego kraju? Albo dopiero co skończyłeś szkołę średnią, a studia są w zupełnie innym mieście niż adres rodiznny? Biuro wirtualne dla osób prywatnych to idealne rozwiązanie.

Wybierz adres na Mokotowie lub w Krakowie i nie martw się o przeterminowane awizo, które listonosz dostarcza na adres zameldowania.

Jeśli lubisz zmieniać miejsca zamieszkania, a chcesz uniknąć wskazywania dresu wynajmowanej nieruchomości, wskaż wirtualny adresu w Warszawie. Obsługa biura niezwłocznie wyśle Ci powiadomienie na adres mailowy.

Lokalizacja w Warszawie i Krakowie

Wybierz jedną z dwóch lokalizacji wirtualny adres Warszawa lub wirtualny adres Kraków.

Formalności nie trwają dłużej niż 15 minut, aby cieszyć się wygodą posiadania adresu wirtulanego dla osób fizycznych. Kliknij TUTAJ i zamów swój prywatny adres.

wirtualne biuro, wirtualny adres dla osób fizycznych, zdalne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb