Skip to main content

Blog startUP & MŚP

Sale konferencyjne Kraków

Każda, nawet mała firma, bez względu na charakter prowadzonej działalności, potrzebuje przestrzeni do spotkań z klientami. Sala spotkań Kraków oferowana przez HUB Kolektyw Kraków to miejsce, które idealnie sprawdzi się zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i podczas kameralnych konferencji. Krakowski oddział biura mieści się na Podgórzu, w nowoczesnym biurowcu Hexagon. Nie czekaj, sprawdź jakie możliwości daje wykupienie pakietu wirtualne biuro w Krakowie HUB Kolektyw i skorzystaj z sali spotkań do wynajęcia na godziny w Krakowie. Zapoznaj się z naszym cennikiem, wybierz profesjonalną obsługę firmy na najwyższym poziomie.

Dostępna sala spotkań

Sala spotkań

2-5 osób

50 zł/godz.

* ceny netto

Wynajmij salę na spotkanie biznesowe w Krakowie

Dzięki komfortowej sali spotkań nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, gdzie zorganizować spotkanie biznesowe w Krakowie. Oferujemy tani wynajem sali na godziny, która doskonale sprawdzi się w charakterze:

  • ✓ sali spotkań z klientami,
  • ✓ sali konferencyjnej.

Pomieszczenie jest w pełni wyposażone, zapewniamy również dostęp do urządzeń biurowych. Doskonała lokalizacja – bliskość centrum oraz węzłów komunikacyjnych sprawia, że sale konferencyjne w budynku Hexagon są idealnym miejscem spotkań biznesowych.

Wynajmij sale spotkań na godziny w Krakowie

Oferujemy wynajem doskonale wyposażonej sali, znajdującej się w świetnej lokalizacji – nowoczesnym biurowcu Hexagon na krakowskim Podgórzu. Pomieszczenie dostępne jest przez cały czas pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Współpracując z HUB Kolektyw korzystać możesz z sali przez dowolny czas – nawet parę godzin, jeśli wymaga tego charakter prowadzonej konferencji czy spotkania. Cena wynajęcia sali konferencyjnej uzależniona jest od czasu wynajęcia, sprawdź dostępność w e-plannerze i zarezerwuj.

Profesjonalna obsługa spotkań na terenie biura Kraków Podgórze

Cechuje nas profesjonalizm, nasz personel biurowy zadba o komfort klientów przybyłych na spotkanie w HUB Kolektyw.

Sale konferencyjne Kraków Podgórze – zalety wynikające ze współpracy z HUB Kolektyw

  • Wyposażona salka konferencyjna
  • Świetna lokalizacja w nowoczesnym biurowcu Hexagon w Krakowie Podgórze
  • Obsługę recepcji i zaproszonych gości
  • Urządzenia biurowe (drukarka, skaner, fax)
  • Bezprzewodowy Internet
  • Telewizor – łącze HDMI

  • W pełni wyposażona kuchnia
  • Kawa lub herbata