Blog startUP & MŚP

Zdalny pracownik bez zatrudnienia – Twoja Wirtualna Asystentka

W czasach szybich zmian pojawia się transformacja zatrudnienia osoby do pracy- jest to zdalny pracownik. Sprawdź szczegóły!

Zatrudnienie Wirtualnej Asystentki

W dzisiejszych czasach, gdy presja czasu wciąż wzrasta, ciężko jest powiedzieć, że ma się na wszystko czas. Bardzo pomocne może okazać się zlecenie części obowiązków zdalnemu pracownikowi.

Wirtualna asystentka może okazać się niezawodnym suportem w codziennych sprawach związanych z prowadzeniem działalności lub okazjonalnych czynnościach mających na celu wypromowanie usług lub produktów w social mediach. To tylko dwie z wielu możliwości i korzyści idącymi za wdrożeniem zdalnego pracownika. Oczywiście będzie on kierował się odpowiednimi umiejętnościami i będzie posiadał niezbędne kompetencję, które wpłyną owocnie na współpracę.

Korzyści z wirtualnej asystentki

Zaletami, które płyną wraz z usługą to przede wszystkim:

  • zatrudnienie w formie zlecenia, wirtualna asystentka realizuje powierzone jej zadania, a Ty nie musisz się martwić zobowiązaniami idącymi za umowami o pracę,
  • zakres pracy wraz z terminem realizacji określany jest na początku zlecenia, a Ty decydujesz o kolejnych dyspozycjach.

Uściślając, zatrudnienie w formie wirtualnego asystenta jest wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ praca zlecana jest w momencie, gdy natłok obowiązków w danej chwili jest zbyt duży, a grafik napięty. Wtedy z pomocą przychodzi wirtualny asystent realizując pakiet powierzonych zadań.
Natomiast zatrudniając pracownika etatowego trzeba liczyć się z comiesięcznymi kosztami, prawem do urlopu, możliwością wzięcia L4, a nie zawsze młode, startujące od zera przedsiębiorstwa jest na to stać.

Warto więc przeanalizować, które rozwiązanie jest lepsze

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji, skontaktuj się z naszym biurem już dziś.

Kliknij TUTAJ, aby wypełnić formularz.

asystent wirtualny, wirtualna asystentka, zdalna asystentka, zdalna pomoc


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb