Blog startUP & MŚP

Dlaczego warto przerejestrować JDG do biura wirtualnego?

Jeśli właśnie jesteś na etapie zakładania firmy, pewnie zastanawiasz się jaki adres wskazać w CEIDG.

Jako  przyszły przedsiębiorca podlegający rejestracji w CEIDG musisz zgłosić do rejestru adres do doręczeń. Jest to miejsce, w którym będziesz odbierał korespondencję dotyczącą twojej firmy.

Drugi adres to miejsce wykonywania działalności, jeśli branża jest elastyczna, nie musisz posiadać biura czy magazynu, możesz wtedy wybrać biuro wirtualne mokotów.

Domowy adres do prowadzenia działalności to nie jest dobry pomysł, jeśli chcesz profesjonalnie wyglądać na rynku. Dbając o prestiż Twojej marki, skorzystaj z wirtualne biuro kraków.

Firma w domu czy w biurze wirtualnym?

Ważne pisma urzędowe trafiają do Twojej domowej skrytki jako awizo. Doskonale znamy mechanizm działania poczty domowej. Ważna przesyłka urzędowa jest awizowana, a Ty musisz stać długo w kolejce! Samo myślenie o tym, że stracisz tyle czasu powoduje zawrót głowy. Jako przedsiębiorca lepiej oszczędzać każdą chwilę, na coś bardziej produktywnego, co rozwinie Twój biznes.  Wybierając biuro wirtualne warszawa, płacisz niewielki abonament.

Kupując adres do rejestracji firmy warszawa, zyskujesz dostęp do profesjonalnej Sali konferencyjnej. Zaproś swoich klientów na spotkanie w biura wirtualne kraków gdzie obsługa przygotuje aromatyczną kawę. W takiej atmosferze lepiej się pracuje, a klient odbiera Twój biznes profesjonalnie.

Rejestracja firmy w domu to również konieczność płacenia wyższych opłat. Należy pamiętać o wydatkach związane z energią elektryczną, które mogą znaczenie różnić się rejestrując firmę w domu.

Wynajem adresu warszawa to świetne rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna, zadbaj o dobry adres. Posiadanie wizytówki gogle z profesjonalnym adresem, pomaga pozycjonować Twoją stronę. To bardzo istotne w czasach, gdzie biznes online rozwija się bardzo szybko. Bez wychodzenia z domu podpisz umowę na usługę biura firmowego, ciesz się dobrym, prestiżowym adresem.

adres firmy w Warszawie, biuro do wynajęcia, wirtualne biuro, wirtualny adres, zdalne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb