Sale spotkań

HUB Kolektyw oprócz najwyższej jakości usług wirtualnego biura ma do zaoferowania dla naszych klientów komfortowe sale konferencyjne w Warszawie i Krakowie. Dzięki nam ważne spotkanie biznesowe nie będzie musiało więcej odbywać się w zatłoczonych kawiarniach czy restauracjach. Sala spotkań pozwoli na komfortowe przeprowadzenie rozmowy ze wspólnikami i klientami. Dostępność sal sprawdzić można na stronie naszego biura w kalendarzu rezerwacji. Spotkajmy się w dwóch lokalizacjach głównych miast Polski:

Warszawa

2-10 osób

Warszawskie wirtualne biuro HUB Kolektyw oferuje wynajem sali konferencyjnej oraz sali spotkań na godziny. Dzięki nam przeprowadzisz szkolenie czy spotkanie biznesowe w miłej i spokojnej atmosferze. Spotkajmy się na warszawskim Mokotowie!

25 zł/godz. – 45zł/godz.

Kraków

2-5 osób

Dzięki sali spotkań HUB Kolektyw w Krakowie ważne spotkania biznesowe i konferencje będą mogły odbywać się w miłej atmosferze. Zapewniamy profesjonalną obsługę, dostęp do urządzeń biurowych oraz nielimitowaną kawę i herbatę.

25 zł/godz.

Spotkania biznesowe w „wirtualnym” biurze HUB Kolektyw

HUB Kolektyw obsługuje firmy o różnym charakterze – freelancerów, fundacje czy spółki. Bez względu na profil prowadzonej działalności potrzebować możesz komfortowej przestrzeni, w której profesjonalnie przeprowadzisz spotkanie ze wspólnikiem czy klientem. Nasze biura zlokalizowane w Warszawie oraz Krakowie z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz w pełni wyposażone sale spotkań na godziny. Wybierając pakiety wirtualnego biura HUB Kolektyw (MINI, MEDIO, PRO) liczyć możesz także na:

  • ✓ wirtualny adres w biurowych dzielnicach Warszawy lub Krakowa,
  • ✓ obsługę księgowości,
  • ✓ obsługę korespondencji,
  • ✓ pomoc przy rejestracji firmy,

a to wszystko w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Nie czekaj, zredukuj koszty prowadzenia biura, postaw na prestiżowy, wirtualny adres i skorzystaj z sal do wynajęcia na tak długo, jak potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Wynajmij salę spotkań na godziny

Skorzystaj z naszego e-plannera! Za pomocą Internetu możesz zarezerwować salę na spotkanie w dowolnym momencie. Oferujemy tani wynajem sal spotkań w naszych biurach na warszawskim Mokotowie i krakowskim Podgórzu. Decydując się na usługi HUB Kolektyw możesz liczyć m.in. na:

  • ✓ dostęp do wyposażonych sal konferencyjnych,
  • ✓ obsługę recepcji i zaproszonych gości,
  • ✓ dostęp do urządzeń biurowych (drukarka, skaner, fax),
  • ✓ dostęp do bezprzewodowego Internetu,
  • ✓ w pełni wyposażoną kuchnię,
  • ✓ nielimitowaną, gratisową kawę i herbatę

i wiele innych. Sprawdź nasze lokalizacje i zarezerwuj salę dla siebie i swoich gości.


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb