Blog startUP & MŚP

Jesteś freelancerem? Koniecznie sprawdź czym są sale spotkań

Jesteś freelancerem pracującym w domowym zaciszu i nie wiesz, czym są sale spotkań? Najwyższy czas, by się dowiedzieć, ponieważ sale biznesowe mogą ułatwić Ci wykonywanie zawodowych obowiązków ?

Dla kogo są sale spotkań i dlaczego?

Nie wszystkie kwestie dotyczące współpracy można negocjować poprzez e-mail lub telefon – czasem po prostu trzeba się spotkać w cztery oczy w przeznaczonym do tego pomieszczeniu. Jeśli takiego miejsca nie masz, sale konferencyjne będą strzałem w dziesiątkę! Jak działają i co można znaleźć w ofertach wirtualnych biur mających w swojej ofercie sale spotkań

Każdy freelancer uprawiający wolny zawód – na przykład copywriter czy informatyk działający na własny rachunek – ceni sobie swobodę. Tak długo, jak długo pracuje samodzielnie i nie spotyka się z klientami, może wykonywać zawodowe obowiązki w domu, kawiarni, a nawet w piżamie w łóżku. W jakiś sposób trzeba jednak pozyskiwać nowe zlecenia i ustalać ich szczegóły – w trakcie tego procesu okazuje się, że przydałaby się przestrzeń, w której porozmawiamy z potencjalnym bądź stałym klientem w komfortowych warunkach. Trudno zgodzić się z twierdzeniem, że domowy salon czy kuchnia albo pobliska restauracja są idealnym miejscem do prowadzenia biznesowych rozmów. Jest jednak inne rozwiązanie, mianowicie sale biznesowe oferowane w wielu dużych miastach w ramach tak zwanych wirtualnych biur.

Sale konferencyjne i szkoleniowe – korzyści i zalety

Cisza, spokój, zamknięte pomieszczenia oraz dostęp do urządzeń biurowych – to tylko początek listy zalet sal biznesowych oferowanych na terenie przestrzeni coworkingowych. Wszystko dlatego, że wielkość tego typu sal można dopasować do własnych potrzeb – większość wirtualnych biur oferuje pomieszczenia o urozmaiconym metrażu, by zaspokoić potrzeby zarówno freelancerów, jak i przedsiębiorców prowadzących bardziej rozbudowaną działalność. W tego typu lokalach możesz przeprowadzić szkolenie dla pracownika, z którym następnie podejmiesz zdalną współpracę, lub spotkać się z klientem, by omówić jego cele biznesowe i oczekiwany zakres usług. Dzięki sali wynajmowanej na godziny zapraszasz klienta do przestrzeni o biznesowym, a nie mieszkaniowym charakterze, i to w atrakcyjnej lokalizacji. Nie chcesz podawać swojego prywatnego adresu osobom, z którymi współpracujesz na gruncie zawodowym? Postaw na sale szkoleniowe oferowane przez wirtualne biura w wielu miastach Polski.

Prowadzisz warsztaty? Sale szkoleniowe są dla Ciebie

Choć działalność freelancera postrzegana jest jako praca indywidualna, wielokrotnie freelancerzy współpracują z ludźmi. Tak jest w przypadku osób, które prowadzą różnego rodzaju szkolenia na terenie całego kraju. Wirtualne biura mają w ofercie także coś dla nich – sale szkoleniowe. Jeśli jako wolny strzelec prowadzisz warsztaty z zakresu budowania poczucia własnej wartości, marketingu internetowego czy kursy językowe, to możesz zainwestować w wynajem sali szkoleniowej. Zapłacisz tylko za ten czas, w którym realnie z niej skorzystasz, co sprawia, że tego typu inwestycja jest opłacalna pod każdym względem.

Sale spotkań na godziny mają liczne zalety:

  • dostęp do Internetu i urządzeń biurowych – drukarek, kopiarek i skanerów,
  • prestiż – w końcu adres w renomowanej lokalizacji to na pewno lepszy wybór na spotkanie niż prywatne mieszkanie,
  • atrakcyjną cenę i płatność jedynie za wykorzystany czas,
  • przestrzeń o wielkości dostosowanej do potrzeb,
  • obsługę zaproszonych gości przez pracowników wirtualnego biura,
  • wyposażoną kuchnię, kawę i herbatę.

Szukasz sali biznesowej w Warszawie lub Krakowie? Skorzystaj z oferty HUB Kolektyw i pokaż swoim klientom, że jako freelancer profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków.

sale biznesowe, sale konferencyjne, sale spotkań, sale szkoleniowe


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb