Blog startUP & MŚP

Czy osoba fizyczna może skorzystać z Wirtualnej Asystentki?

Czy wydaje Ci się że z usług Wirtualnej Asystentki mogą korzystać tylko klienci biznesowi? Sprawdź jak to wygląda!

Wirtualna Asystentka tylko dla biznesu?

Pewnie wydaje Ci się, że Wirtualna Asystentka jest dla przedsiębiorców oraz freelancerów? Nic bardziej mylnego! Z usług Wirtualnej Asystentki może skorzystać również osoba fizyczna, która nie prowadzi działalności czy spółki.

Do głównych atutów zdalnej pomocy zalicza się wielozadaniowość i działanie na wielu płaszczyznach – również prywatnych.

W czym wesprze Wirtualna Asystentka?

Wyręczy Cię w szeregu spraw i zaoferuje Ci czas, którego nie będziesz już pożytkować na czasochłonne załatwianie różnych zadań.

Dzięki odporności na stres, zdolnościom negocjacyjnym, kreatywności, zaangażowaniu oraz umiejętności pracy w zmiennych warunkach, Wirtualna Asystentka będzie gotowa na każde wyzwanie.

Zdalna Asystentka może kojarzyć się głównie z prowadzeniem Social Mediów. Owszem, to również zrobi za Ciebie, ale jej wachlarz możliwości jest znacznie większy.

Pomóc może ona między innymi w zorganizowaniu wyjazdów, spotkań czy przyjęć.

Zajmie się dokonywaniem rezerwacji w hotelach i restauracjach, kupowaniem biletów na eventy, koncerty, zbieraniem informacji, zarządzaniem pocztą, czy też załatwianiem spraw urzędowych w Twoim imieniu podczas Twojej nieobecności.

W razie potrzeby zorganizuje stałe lub czasowe magazynowanie produktów oraz weźmie odpowiedzialność za przygotowanie prezentów okolicznościowych, a nawet zadba o codzienne zakupy.

Jak zamówić usługę online?

Planowanie, aranżowanie i organizowanie to męcząca i czasochłonna czynność, więc już dziś zajrzyj TUTAJ i pozwól aby pracownik na godziny wykonał zadania za Ciebie!

pomoc zdalna, wirtualna asystentka, wirtualne biuro, zdalna asystentka, zdalne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb