Kraków

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy nowe profesjonalne biuro HUBKolektyw w Krakowie.
Postawiliśmy na prężnie rozwijającą się i świetnie skomunikowaną dzielnicę Kraków Podgórze. HUBkolektyw Kraków to prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym biurowcu Hexagon na ulicy Zamkniętej 10.

Dlaczego oferta HUBKolektyw Kraków jest wyjątkowa?

Przestrzeń biurowa i wirtualne biuro

Oferujemy usługi dla Państwa biznesu w biurowcu klasy A. Zarówno serwisowana przestrzeń biurowa jak i usługi wirtualnego biura, czy adresu do wynajęcia są świadczone na najwyższym poziomie w przystępnych cenach.

 

 

Sprawdź

Sala spotkań biznesowych

W trosce o odpowiednią prezencję Państwa firmy, oferujemy wynajem salki przeznaczonej do spotkań o charakterze biznesowym. Tylko dla naszych Klientów, dostęp do tego miejsca jest w cenie usługi wynajmu biura.
Możliwość rezerwacji online umożliwia swobodną możliwość bukowania Sali konferencyjnej. Specjalnie dla Państwa, stanowisko to jest wyposażone w odpowiedni sprzęt multimedialny, aby odbywane tam spotkania przebiegały na najwyższym poziomie.

Sprawdź

Profesjonalna obsługa biurowa zajmie się wszystkim czego wymaga prowadzenie biznesu, zapewniając Państwu odpowiedni wizerunek. To wszystko na pierwszym piętrze biurowca znajdującego się na ulicy Zamkniętej 10, w dzielnicy Kraków Podgórze.

Znajdujemy się również w spokojnej, zielonej okolicy u podnóża Kopca Krakusa.

Nowoczesność, wygoda, oszczędność

W nowej lokalizacji HUBKolektyw Kraków nowoczesność idzie w parze z naturą i spokojem. Jeśli szukają Państwo biura o niesztampowym charakterze, to nasza oferta jest dla Państwa. Wychodzimy z założenia, że dla naszych Klientów wygoda i oszczędność jest równie istotna, dlatego wybraliśmy biuro w świetnym punkcie komunikacyjnym - tuż obok dworca Kraków Podgórze, jak również poza strefą płatnego parkowania..

Usługi biznesowe takie jak: wirtualne biuro, wsparcie dla spółek i księgowość z możliwością darmowego parkingu? To właśnie HUB Kolektyw Kraków Podgórze!

HUBkolektyw Kraków Podgórze to scalenie prestiżu i wyjątkowej lokalizacji, a to jest przepis na sukces w biznesie!


Copyright 2013 - 2017 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Pozycjonowanie i reklama w Google: logo-pozycjonowanie widoczni
Projektowanie i tworzenie stron www: OlimpWeb