Skip to main content

Blog startUP & MŚP

Kraków

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy nowe profesjonalne biuro HUBKolektyw w Krakowie. Postawiliśmy na prężnie rozwijającą się i świetnie skomunikowaną dzielnicę Kraków Podgórze. HUBkolektyw Kraków to prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym biurowcu Hexagon na ulicy Zamkniętej 10.

Dlaczego oferta HUBKolektyw Kraków jest wyjątkowa?

Wirtualne biuro

Wynajmij wirtualny adres z komfortową, serwisowaną przestrzenią biurową dla swojej firmy. Usługi świadczymy w nowoczesnym, prestiżowym biurowcu Hexagon na krakowskim Podgórzu. Szukasz wirtualnego biura na najwyższym poziomie? Wybierz HUB Kolektyw.

Biura do wynajęcia

Atrakcyjna lokalizacja krakowskiego oddziału HUB Kolektyw gwarantuje doskonałą komunikację związaną z bliskością dworca Kraków Podgórze oraz dostęp do miejsc parkingowych poza płatną strefą. Odwiedź nasze biuro na pierwszym piętrze biurowca Hexagon.

Sale spotkań

W ofercie HUB Kolektyw w Krakowie znajduje się także dostęp do wyposażonej w sprzęt multimedialny sali spotkań, dzięki której rozmowy biznesowe przeprowadzane będą być mogły w komfortowych warunkach. Sprawdź jej dostępność w e-plannerze i zarezerwuj online.

Obsługa spółek

Profesjonalna obsługa biurowa HUB Kolektyw zajmie się wszystkim czego wymaga prowadzenie biznesu, dbając o odpowiedni wizerunek każdego klienta. Zapewniamy również możliwość skorzystania z usług dodatkowych – pomocy prawnej czy rejestracji działalności.

Nowoczesność, wygoda, oszczędność

Wirtualne biuro HUB Kolektyw w Krakowie łączy w sobie prestiż nowoczesnego budynku Hexagon, doskonałą lokalizację, oszczędność czasu i środków finansowych związanych z prowadzeniem biura, a także kompleksowość usług. Elastyczna oferta wirtualnego biura pozwala na wybór pakietu idealnie dostosowanego do aktualnych potrzeb firmy – zarówno jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek jawnych, fundacji, stowarzyszeń, jak i innych podmiotów gospodarczych. Oferujemy pakiety MINI, MEDIO i PRO – wybierz najdogodniejszy i zmień jego zakres w razie potrzeby, także podczas trwania umowy.

Profesjonalna obsługa firm

Usługi biznesowe takie jak: wirtualne biuro w Krakowie, wsparcie dla spółek i księgowość z możliwością darmowego parkingu? To właśnie HUB Kolektyw Kraków Podgórze! Z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm! Zadbaj o swój biznes, skorzystaj z wirtualnego adresu do wynajęcia.