Warszawa

Zadbaj o powodzenie swojego biznesu! Postaw na prestiżowy adres do rejestracji firmy na warszawskim Mokotowie. HUB Kolektyw, znajdujący się w dogodnej lokalizacji, w sąsiedztwie Metra Wilanowska i ulicy Domaniewskiej, oferuje szereg usług, dzięki którym prowadzenie działalności stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Usługi naszego wirtualnego biura to połączenie wygody i profesjonalizmu. Sprawdź sam, wybierz dogodny dla siebie pakiet – MINI, MEDIO lub PRO i dołącz do grona zadowolonych klientów HUB Kolektyw Warszawa.

Wirtualne Biuro

Wirtualny adres do wynajęcia (dostępny w trzech pakietach), dostosowany do indywidualnych potrzeb, to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług.
Skorzystaj ze wszystkich w centrum Warszawy na ulicy Świeradowskiej 47, wynajmując wirtualne biuro.

Biura do wynajęcia

Zapewniamy serwisowane biura do wynajęcia z widokiem na zieleń za oknem, a także przestrzeń coworkingową, zaplecze socjalne i pyszną, nielimitowaną kawę. Odwiedź HUB Kolektyw w Warszawie!

Sale spotkań

Zapewniamy dostęp do dwóch sal spotkań w biurze na warszawskim Mokotowie. Oferujemy nielimitowany dostęp do przestrzeni konferencyjnej dla naszych klientów. Prowadzenie biznesu w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Obsługa spółek

Oprócz prestiżowego adresu, oddział naszego biura na warszawskim Mokotowie oferuje również profesjonalną obsługę spółek – świadczymy usługi z zakresu rejestracji działalności, obsługi księgowości, a także pomocy prawnej. Z HUB Kolektyw wszystko masz pod ręką!

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę spółek o różnym charakterze – jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek jawnych, fundacji, stowarzyszeń. Elastyczna oferta – wirtualne biuro w Warszawie HUB Kolektyw umożliwia dopasowanie zakresu usług do aktualnych potrzeb konkretnej firmy, także podczas trwania umowy. W każdym pakiecie mieści się profesjonalna obsługa recepcyjna, która zadba między innymi o korespondencję i komfort pracy. Darząc nas zaufaniem, zyskujesz wsparcie w swojej firmie i gwarantowaną pomoc na każdym etapie drogi biznesowej.

Atrakcyjna lokalizacja w Warszawie

Zdrowa atmosfera i komfort są również bardzo istotne, dlatego w trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy nie tylko prestiżowy adres w doskonałej komunikacyjnie lokalizacji, ale i świetnie wyposażone biura z tarasem, w otoczeniu przyrody. HUB Kolektyw w Warszawie znajduje się poza strefą płatnego parkowania, co zdecydowanie ułatwia dojazd do siedziby. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszym wirtualnym biurem na warszawskim Mokotowie..


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10