Warszawa

Na warszawskim Mokotowie, w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie metra Wilanowska, znajdą Państwo usługi dla biznesu, które cechuje profesjonalizm w połączeniu z wygodą.
HUBKolektyw oferuje szereg usług, które już dziś mogą stać się częścią Państwa firmy.

Wirtualne Biuro

Wirtualne biuro czy adres do wynajęcia - dostępny w trzech pakietach, dostosowany do indywidualnych potrzeb to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług.
Wszystkie usługi w jednym miejscu w otoczeniu biznesowego centrum Warszawy na ulicy Świeradowskiej 47.

 

Sprawdź

Biura do wynajęcia

Oprócz adresu rejestrowego HUBKolektyw zapewnia również serwisowane biura do wynajęcia z widokiem na zieleń za oknem. Dysponujemy, także biurkami dla osób, którzy cenią sobie wspólną pracę czyli coworking z zapleczem socjalnym i pyszną, nielimitowaną kawą.

Biuro HUBKolektyw znajduje się w otoczeniu przyrody, w domku z tarasem, ponieważ zdrowa atmosfera jest równie istotna co prestiż, który otrzymają Państwo rozpoczynając współpracę z HUB Kolektyw.

Sprawdź

Sale spotkań biznesowych

W tej samej mokotowskiej lokalizacji czekają na Państwa dwie sale spotkań, całkowicie darmowe dla naszych klientów! Nielimitowany dostęp do przestrzeni konferencyjnej!

Prowadzenie biznesu jeszcze nigdy nie było prostsze !

Dodatkowo biuro HUBKolektyw w Warszawie znajduje w poza strefą płatnego parkowania, co ma niebagatelne znaczenie przy wyborze lokalizacji pod idealne biuro.

Sprawdź

Obsługa spółek

 

Sprawdź

Profesjonalna obsługa

W każdym pakiecie zyskają Państwo profesjonalną obsługę recepcyjną, która zadba między innymi o korespondencję i komfort pracy. Darząc nas zaufaniem, zyskają Państwo wsparcie w swojej firmie i gwarantowaną pomoc na każdym szczeblu drogi biznesowej.


Copyright 2013 - 2017 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Pozycjonowanie i reklama w Google: logo-pozycjonowanie widoczni
Projektowanie i tworzenie stron www: OlimpWeb