Warszawa

Zależy Ci na zbudowaniu pozytywnego wizerunku swojej firmy i dostępie do profesjonalnych usług? HUB Kolektyw Kraków Podgórze oferuje prestiżową lokalizację w nowoczesnym biurowcu Hexagon dla rejestracji działalności gospodarczej. Zapewniamy dostęp do doskonale wyposażonych sal biznesowych, profesjonalną obsługę księgowości, a także możliwość skorzystania z pomocy prawnej czy wsparcia podczas zakładania firmy. Prowadzenie biznesu jeszcze nigdy nie było tak proste! Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz pakiet dostosowany do swoich aktualnych potrzeb.

Wirtualne Biuro

Wynajmij wirtualny adres z komfortową, serwisowaną przestrzenią biurową dla swojej firmy. Usługi świadczymy w nowoczesnym, prestiżowym biurowcu Hexagon na krakowskim Podgórzu. Szukasz wirtualnego biura na najwyższym poziomie? Wybierz HUB Kolektyw.

Sprawdź

Biura do wynajęcia

Atrakcyjna lokalizacja krakowskiego oddziału HUB Kolektyw gwarantuje doskonałą komunikację związaną z bliskością dworca Kraków Podgórze oraz dostęp do miejsc parkingowych poza płatną strefą. Odwiedź nasze biuro na pierwszym piętrze biurowca Hexagon.

Sprawdź

Sale spotkań biznesowych

W ofercie HUB Kolektyw w Krakowie znajduje się także dostęp do wyposażonej w sprzęt multimedialny sali spotkań, dzięki której rozmowy biznesowe przeprowadzane będą być mogły w komfortowych warunkach. Sprawdź jej dostępność w e-plannerze i zarezerwuj online.

Sprawdź

Obsługa spółek

Profesjonalna obsługa biurowa HUB Kolektyw zajmie się wszystkim czego wymaga prowadzenie biznesu, dbając o odpowiedni wizerunek każdego klienta. Zapewniamy również możliwość skorzystania z usług dodatkowych - pomocy prawnej czy rejestracji działalności.

Sprawdź

Nowoczesność, wygoda, oszczędność

Wirtualne biuro HUB Kolektyw w Krakowie łączy w sobie prestiż nowoczesnego budynku Hexagon, doskonałą lokalizację, oszczędność czasu i środków finansowych związanych z prowadzeniem biura, a także kompleksowość usług. Elastyczna oferta wirtualnego biura pozwala na wybór pakietu idealnie dostosowanego do aktualnych potrzeb firmy - zarówno jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek jawnych, fundacji, stowarzyszeń, jak i innych podmiotów gospodarczych. Oferujemy pakiety MINI, MEDIO i PRO - wybierz najdogodniejszy i zmień jego zakres w razie potrzeby, także podczas trwania umowy.

Profesjonalna obsługa firm

Usługi biznesowe takie jak: wirtualne biuro, wsparcie dla spółek i księgowość z możliwością darmowego parkingu? To właśnie HUB Kolektyw Kraków Podgórze! Z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm! Zadbaj o swój biznes, skorzystaj z wirtualnego adresu do wynajęcia.


Copyright 2013 - 2017 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Pozycjonowanie i reklama w Google: logo-pozycjonowanie widoczni
Projektowanie i tworzenie stron www: OlimpWeb