Skip to main content

Blog startUP & MŚP

Coworking w Warszawie

Coworking Warszawa to idealne rozwiązanie dla jednoosobowych działalności, które stawiają na dynamiczny rozwój i innowacyjne rozwiązania. HUB Kolektyw wychodzi na przeciw tym potrzebom i zapewnia komfortowe stanowiska do pracy, które zlokalizowane są w Warszawie na Mokotowie. Oferta HUB Kolektyw na biurko coworkingowe w Warszawie to nie tylko szansa na pracę w komfortowych warunkach, ale także atrakcyjny pakiet cenowy, który w perspektywie sprzyja optymalizacji firmowych kosztów.

Biuro coworkingowe Warszawa – tajniki coworkingu

Coworking to idea współdzielenia przestrzeni biurowej przez ludzi z różnych branży i pracujących w różnych zawodach. Biura coworkingowe cieszą się największą popularnością wśród przedstawicieli wolnych zawodów, a także w gronie właścicieli małych firm. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich klientów, którzy nie potrzebują własnego biura, ale za to niezbędne jest im profesjonalnie przygotowane miejsce do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HUB Kolektyw jeżeli masz już dość samotnej pracy w domu czy w lokalu. Biuro coworkingowe Warszawa to szereg wielu udogodnień.

Coworking Mokotów –
przyjdź i sprawdź jak pracuje się w HUB Kolektyw
darmowy dzień próbny!

1 dzień

30 zł

4 dni w miesiącu

2 godziny sali konferencyjnej
100 zł

10 dni w miesiącu

4 godziny sali konferencyjnej
250 zł

12 dni w miesiącu

6 godzin sali konferencyjnej
300 zł

16 dni w miesiącu

10 godzin sali konferencyjnej
350 zł

Nielimitowany dostęp

12 godzin sali konferencyjnej
450 zł
* ceny netto

Biuro coworkingowe w Warszawie – szansa dla biznesu

Coworkerzy to ludzie otwarci na szeroko pojęty rozwój, w tym nowe kontakty biznesowe i współpracę z podobnymi im profesjonalistami. Wynajem biura coworkingowego w Warszawie to w ich przypadku szansa na poprawienie efektywności i dynamizmu własnych działań, a także możliwość pracy w motywującym i kompleksowo wyposażonym otoczeniu.

Dzień z życia coworkera

W ramach oferowanej usługi coworkingu, wraz z wynajęciem biurka zyskują Państwo profesjonalną obsługę recepcji, która szybko i skutecznie obsłuży korespondencję, a także przyjmie gości. Pracownik zdalny może także swobodnie korzystać z całego zaplecza socjalnego, w tym z darmowej, pysznej kawy prosto z ekspresu, herbaty dostępnych bez ograniczeń.

 • Ergonomiczne miejsce pracy
 • Własną zamykaną szafkę
 • Obsługę recepcji
 • Obsługę zaproszonych gości
 • Adres korespondencyjny
 • Urządzenia biurowe (drukarka, skaner, fax) 
 • Sale spotkań i konferencyjne z 50% rabatem
 • Bezprzewodowy Internet 
 • 200 stron czarno-białego wydruku 
 • W pełni wyposażona kuchnia 
 • Nielimitowana darmowa kawa i herbata 
 • Dostęp do ogrodu

Coworking Warszawa – na godziny. Elastyczna oferta

Szukasz idealnego miejsca do pracy, gdzie możesz wyjść z domu i zmienić otoczenie? Coworking – Warszawa w HUB-Kolektyw to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem pracującym zdalnie, czy potrzebujesz czasem przenieść się z tradycyjnego biura lub z własnego domu, nasze przestrzenie coworkingowe oferują idealne warunki do produktywnej pracy. Możesz skorzystać z biura coworkingowego w Warszawie na godziny, co pozwoli Ci elastycznie dostosować czas pracy do własnych potrzeb. A to wszystko już od 30 złotych za dzień!

Przestrzenie coworkingowe Warszawa Mokotów

Coworking Mokotów to jedna z naszych lokalizacji, która zapewni Ci dogodne warunki pracy w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu możesz skupić się na swoich zadaniach, unikając przy tym codziennych rozproszeń, czy zmęczenia wynikającego z pracy w domu. Przestrzenie coworkingowe w Warszawie to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi freelancerami.

“Biurko na godziny” Warszawa? To możliwe!

Nasze biura coworkingowe w Warszawie i Krakowie to miejsca, gdzie praca staje się przyjemnością. Komfortowe i nowoczesne przestrzenie, elastyczne opcje wynajmu oraz bardzo atrakcyjne ceny to tylko niektóre z zalet, które oferujemy naszym klientom. Odkryj, jak przyjemna może być praca w coworkingu Warszawa!

Zobacz wszystkie biura serwisowane z HUB Kolektyw: