Blog startUP & MŚP

Stereotypy biura wirtualnego

Biuro wirtualne to świetne rozwiązanie dla optymalizacji kosztów prowadzenia firmy oraz podniesienia jej prestiżu poprzez rozpoznawalny adres siedziby. Rejestracja firmy w HUB Kolektyw to tylko minimum formalności, które można załatwić bez wychodzenia z domu poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i podpisanie umowy za pomocą ePUAP lub podpisu elektronicznego..

Tak więc szybko i swobodnie można korzystać z adresu swojej firmy w naszych biurach:

Warszawa – ul. Świeradowska 47 i Puławska 77

Kraków – ul. Zamknięta 10

Na przestrzeni lat pojawiło się wiele wątpliwości czym tak naprawdę zajmuje się biuro wirtualne. W poniższym tekście chcemy rozwiać wszelkie obawy i obalić najpopularniejsze stereotypy, z którymi spotkaliśmy się w naszej pracy.

Nasze 8- letnie doświadczenie na rynku jednoznacznie pokazuje, że biuro wirtualne to nowoczesne rozwiązanie prowadzenia biznesu, które pomaga wielu firmom wejść na inny poziom prowadzenia biznesu.

Urzędy nieprzychylnie patrzą na rejestrację firmy w biurze wirtualnym

Nasze doświadczenie nie potwierdza takich sytuacji. Wręcz przeciwnie- urzędy chętnie współpracują z biurami wirtualnymi, z którymi jest łatwy kontakt a nasi klienci potwierdzają, że nie ma najmniejszych problemów z rejestracją siedziby pod adresem wirtualnym. W przypadku jakichkolwiek komplikacji reagujemy niezwłocznie pomagając naszym klientom uporać się z ewentualnymi kłopotliwymi formalnościami. Właśnie dlatego jeśli szukasz oszczędności oraz optymalizacji wydatków – wybór taki jak: wirtualne biuro Warszawa, lub wirtualne biuro w Kraków to świetne rozwiązanie.

Biuro wirtualne to tylko skrzynka pocztowa bez recepcji

Profesjonalne biuro do wynajęcia w Warszawie posiada recepcję, która zajmuje się: obsługą korespondencji, przyjmowaniem gości biura wirtualnego oraz wszelkimi innymi sprawami administracyjnymi. Każda przesyłka jest rejestrowana w naszym systemie, do którego dostęp jest 24h. W każdej chwili można sprawdzić co wpłynęło na adres biura wirtualnego, a także jest możliwość monitorowania swoich płatności za usługę, a nawet skorzystać z usługi biurka na godziny. Na życzenie skanujemy każdą korespondencję, która trafia bezpośrednio na skrzynkę pocztową oraz do systemu.

W ramach pakietów biura wirtualnego jest możliwość korzystania z w pełni wyposażonej sali konferencyjnej lub salki spotkań. Nasi pracownicy zadbają o przyjęcie gości i reprezentowanie Twojej firmy.   Spotkanie biznesowe czy rekrutacja pracowników to dla nas nie problem- zaaranżujemy odpowiedni wygląd naszej sali spotkań.

HUB Kolektyw odpowiada na potrzeby zarówno jednoosobowej działalności jak i spółki, fundacji czy stowarzyszenia. Posiadanie wirtualnego adresu to także dodatkowe korzyści, które usprawnią funkcjonowanie firmy zapewniając dbałość o konkurencyjne ceny.

Biuro wirtualne ogranicza się tylko do jednej usługi

W biurze wirtualnym oprócz adresu korespondencyjnego oraz rejestrowego znajduje się szereg innych usług. W HUB Kolektyw pod jednym adresem znajdziesz zarówno adres siedziby firmy, usługę księgowości oraz finansowania. Oferujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dostosowane do dynamicznych zmian w przepisach dotyczących rozliczeń działalności gospodarczej i spółek. Nasze wirtualne biura posiadają aż trzy różne pakiety, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb.

W biurze wirtualnym panuje chaos ze względu na ilość firm w jednym miejscu

Staramy się na każdym kroku o najwyższą jakość świadczenia naszych usług. Indywidualne podejście do klienta wyróżnia nas na tle innych biur wirtualnych. Klienci, którzy nam zaufali chętnie wracają do nas z innymi podmiotami, ponieważ cenią sobie nasz profesjonalizm oraz doświadczenie zdobyte latami praktyki. 

Nasi klienci nie muszą martwić się o przesyłki, zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz ochronę wszystkich dokumentów jak i paczek, które są przechowywane na czas odbioru przez klienta.

adres firmy, adres firmy w Warszawie, biuro do wynajęcia, coworking warszawa, wirtualne biuro, wirtualne biuro kraków, wirtualny adres, zdalne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb