Blog startUP & MŚP

Różnica między wirtualnym adresem a skrytką pocztową

Adres korespondencyjny to podstawowa kwestia do sprawnej obsługi przesyłek pocztowych, a także kurierskich. Sprawdź jak możesz wynająć miejsce do przesyłek!

W ostatnim czasie bardzo popularna praca zdalna wprowadziła nowy tryb zadaniowy. Home office wiąże się z możliwością wykonywania zadań z każdego miejsca na świecie, bez konieczności odwiedzenia biura. Nie tylko pracownicy korzystają z takiej możliwości, ale również freelancerzy, a także właściciele firm. Przedstawiamy zasadnicze różnice między wyborem klasycznej skrytki pocztowej, a opcją taką jak wirtualny adres Warszawa.

Klasyczna skrytka pocztowa jest rozwiązaniem dla zwolenników tradycyjnej formy odbierania korespondencji z pomieszczenia, które przeznaczone jest tylko do archiwizacji. Jest to przestrzeń, która gwarantuje miejsce do samodzielnego odbioru przesyłek, za pomocą klucza do wskazanej skrytki. W takim schowku znajdziesz wszystkie swoje przesyłki bez wcześniejszej informacji o ich zarejestrowaniu.

Aby móc korzystać ze skrytki pocztowej, należy zgłosić się do wybranej placówki pocztowej, tam na podstawie pisemnego wniosku zgłaszamy chęć wykupienia skrytki. Warto zaznaczyć, że wybór takiego rozwiązania wiąże się z koniecznością odbierania przesyłek poleconych w rejonie Poczty, którą zawarto umowę. W swojej skrytce  znajdziesz jedynie listy zwykłe oraz awiza. To duże utrudnienie, ponieważ za każdym razem kiedy dostaniesz przesyłkę poleconą, należy czekać w kolejce po swój odbiór.

Jaką alternatywę wybrać?

Jeśli chcesz ominąć kolejki, a dodatkowo nie masz czasu na odbiór przesyłek na miejscu, wybierz wirtualny adres dla osób fizycznych. To nowoczesna usługa, dzięki której oszczędzisz czas, zyskasz skan pisma, a także odesłanie przesyłek na życzenie w dowolne miejsce. Wirtualny adres to profesjonalna obsługa przesyłek zwykłych i poleconych. Możesz zapomnieć o przeterminowanym awizo lub kolejką na Poczcie. To my o wszystko zadbamy. Wirtualny adres to możliwość wynajęcia adresu do doręczeń, usługa pełnej obsługi korespondencji. W zależności od pakietu przesyłki są rejestrowane oraz skanowane bezpośrednio na skrzynkę mailową oraz do aplikacji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub nie posiadają stałego miejsca zamieszkania.

Wykupując abonament tylko za 29 zł otrzymujesz

  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • odbiór korespondencji i przechowywanie do 2 m-cy
  • informowanie drogą mailową o odebranej korespondencji
  • przesłanie do 5 stron skanów korespondencji w miesiącu
  • dostęp do Panelu Klienta 24/7
  • możliwość odbioru korespondencji osobiście lub wysyłka na wskazany adres (raz w miesiącu) za dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem.

Wybierając usługę wirtualny adres dla osób fizycznych, zyskujesz czas, profesjonalną obsługę i adres w jednym miejscu.


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb