Blog startUP & MŚP

Jakie korzyści daje wirtualny adres dla osoby fizycznej

Adres do korespondencji dla osób prywatnych to nowoczesne rozwiązanie odbioru poczty bez konieczności pojawienia się w miejscu odbioru. Wszelkie formalności związane z oczekiwaniem na przesyłkę to już przeszłość.

Innowacyjna usługa obsługi korespondencji

Kolejki na Poczcie nie muszą dotyczyć Ciebie, nie tracić na to czasu. Koniec z przeterminowanym awizo i terminem na odpowiedź, który przepadł. Adres do doręczeń dla nomadów to innowacja i nowość w obsłudze korespondencji- usługa, z której musisz skorzystać, aby odzyskać swój czas!

Dla kogo jest ta usługa?

Jeśli często podróżujesz i nie przebywasz pod jednym adresem, możesz wynająć swój adres do doręczeń dla osób fizycznych i monitorować co do Ciebie wpłynęło. Bezpośrednio na skrzynkę Pocztową otrzymasz skan dokumentów, na które czekasz.

Jeśli Twoja praca to nieustanne delegacje, usługa adres do korespondencji dla osób fizycznych kierowana jest dla Ciebie. Zadbamy o porządek w Twoich dokumentach oraz na życzenie zrezygnujemy z informowania o gazetkach reklamowych oraz SPAM. Nie marnuj czasu i energii na czytanie zbędnych informacji. Zajmiemy się tylko istotnymi przesyłkami i wyślemy do Ciebie powiadomienie wraz z zawartością dokumentów! W każdej chwili możesz zalogować się do systemu, gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Jako firma obsługująca wiele podmiotów, posiadamy cenne doświadczenie w obsłudze przesyłek pocztowych. Adres do korespondencji dla osób prywatnych to usługa, która sprawdzi się do stałych wyjazdów, planowanych delegacji, częstych przeprowadzek oraz podróży.

Jeśli jesteś studentem, który często zmienia adres zamieszkania, zastanów się jaki adres do doręczeń wskazać. To bardzo komfortowe posiadać jeden, stały adres. Na życzenie w dowolnym momencie zostanie zeskanowana dla Ciebie zawartość listu lub odesłana paczka. Nie musisz sprawdzać skrzynki na listy, obsługa biura zrobi dla Ciebie wszystko.

Zdalna praca otwiera możliwość jednoczesnego podróżowania i pracownia z możliwością zmiany miejsca zamieszkania. Takie rozwiązanie jest świetne dla osób, które zadbały o stałe miejsce do korespondencji, w razie ważnych przesyłek urzędowych, sądowych, a także prywatnych. Już teraz jest możliwość wykupienia usługi adres do korespondencji dla osób prywatnych, aby nie stresować się awizacją listów.

adres dla nomadów, adres do doręczeń, adres do korespondencji dla osób fizycznych, adres do korespondencji dla osób prywatnych


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb