Blog startUP & MŚP

Dlaczego biuro wirtualne jest niewirtualne?

Zakładając spółkę lub działalność ważną kwestią jest wybór odpowiedniego adresu do prowadzenia firmy. Możesz skorzystać z opcji wynajem adresu Warszawa, aby zoptymalizować koszty i tym samym skorzystać z najbardziej nowoczesnej usługi – wirtualny adres Warszawa Mokotów.

Czym jest biuro wirtualne?

Biura wirtualne zrewolucjonizowały pojęcia adresu siedziby dla firmy. Zamiast drogich opłat za lokal, wybór wynajmu adresu staje się popularną alternatywą dla przedsiębiorcy. Być może nie potrzebujesz biura stacjonarnego, a od czasu do czasu chcesz skorzystać z Sali spotkań. Ta usługa jest dla Ciebie.

Sama nazwa biura wirtualnego może wprowadzać w błąd- rejestrowanie przesyłek, odbiór poczty do tajemniczej skrzynki pocztowej bez recepcji? Nic bardziej mylnego. Biura wirtualne HUB Kolektyw to nowoczesna przestrzeń, w której znajdziesz zarówno usługę adresu do rejestracji firmy, miejsce do pracy i szkolenia, a także pomocne w obsłudze.

Jak działa biuro wirtualne?

Profesjonalne biuro wirtualne to przestrzeń, która posiada przygotowany personel do obsługi klienta, salę konferencyjną/salę spotkań i aromatyczną kawę. Dzięki temu każde spotkanie biznesowe przebiegnie w miłej, ale biznesowej atmosferze. Korzystając z takiej usług otrzymujesz zarówno adres dla siedziby, obsługę korespondencji, jak również dostęp do biura. W każdym momencie możesz zalogować się do panelu klienta, gdzie rejestrowana jest dla Ciebie korespondencja. Możesz na życzenie poprosić o skan, a także z pozycji tego samego systemu zarezerwować dla siebie salę spotkań i odwiedzić siedzibę swojej firmy.

Wirtualne biuro Warszawa Mokotów przy ulicy Świeradowskiej 47 to firma HUB Kolektyw, która świadczy właśnie takie usługi. Nasze 8-letnie doświadczenie na rynku pokazało jak ważne jest posiadanie prestiżowej lokalizacji w Warszawie, gdzie możesz zarejestrować swoją firmę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy drugą lokalizację na Mokotowie, jest to lokal w nowoczesnym apartamentowcu na Puławskiej 77. Dla osób chcących skorzystać z usługi w województwie małopolskim, mamy do dyspozycji wirtualny adres dla firmy Kraków.

Jeśli interesuje Cię usługa adresu dla firm, już dziś wypełnij formularz, a umowę otrzymasz tego samego dnia!

adres firmy, adres firmy w Warszawie, biuro do wynajęcia, oszczędność kosztów, wirtualne biuro


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb