Blog startUP & MŚP

CEIDG – jakie informacje można tam znaleźć?

Planując rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej, niezbędne jest zapoznanie się z funkcjonalnością rejestru o nazwie Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej. Sprawdź do czego służy i jak to wykorzystać w swoim biznesie.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej jest elektronicznym rejestrem przedsiębiorców działających w Polsce. Wpisane są do niego osoby fizyczne, które jednoosobowo prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą lub są wspólnikami spółek cywilnych.

Rejestr zapewnia bezpłatny dostęp do wykazu prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Portal ułatwia też bieżącą aktywność biznesową. Dzięki niemu można:

  • założyć działalność gospodarczą przez Internet;
  • zamknąć lub zawiesić prowadzenie działalności;
  • wznowić prowadzenie działalności;
  • zaktualizować dane dotyczące działalności;
  • ustanowić pełnomocnika dla swojej działalności;
  • znaleźć informacje o innych przedsiębiorcach – w tym prześledzić historię zmian.

Na etapie rejestrowania działalności gospodarczej, niezbędne będzie wskazanie adresu siedziby. W tym celu możesz skorzystać z usługi wirtualne biuro Warszawa lub biuro wirtualne Kraków.

Sprawdź naszą ofertę, znajdziesz tam szeroki pakiet usług.

W jakim celu strona i wyszukiwarka CEIDG może być przydatna i dla kogo?

  • dla przedsiębiorców – mogą zweryfikować jakie dane są udostępnione w wyszukiwarce na temat ich działalności, mogą samodzielnie wprowadzić zmiany ( kody PKD, adresy, pełnomocnicy, etc. ) zawiesić czy zamknąć działalność;
  • dla osób, które chcą założyć działalność gospodarczą – strona umożliwia założyć firmę całkowicie online,
  • dla osób ,które szukają informacji o przedsiębiorcach i ich firmach, takich jak, adres siedziby, poprawność danych NIP oraz REGON czy dokładnej nazwy firmy.

Zakładając firmę czeka na nas mnóstwo formalności, a jedną z pomocnych usług będzie wirtualne biuro Mokotów. Wybierając biuro na Świeradowskiej 47, Puławskiej 77 lub Zamkniętej 10, zyskujesz profesjonalną obsługę, siedzibę w prestiżowej lokalizacji oraz oszczędność kosztów.

Wybierz jedno z trzech naszych biur i zostań zauważony na mapie Warszawy lub Krakowa.

adres firmy w Warszawie, biuro do wynajęcia, wirtualne biuro, wirtualny adres


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb