Blog startUP & MŚP

Wirtualna Asystentka- Co to za usługa?

Prowadzenie swojego biznesu to nieustanna nauka i poszukiwanie nowych rozwiązań oraz alternatywnych sposobów na optymalizację zadań. Dziś przychodzimy z innowacyjnym narzędziem delegowania zadań i najbardziej newralgicznych projektów.

Wirtualna  Asystentka to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które zmierzają do rozwoju i transformacji.
HUB Kolektyw wychodząc naprzeciw naszych klientom, zapewnia nieschematyczne wsparcie dla spółek, jednoosobowych działalności oraz stowarzyszeń i fundacji.

Już dziś zapoznaj się z najbardziej popularną usługą w nowoczesnym biznesie, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i energię- Oferta Wirtualnej Asystentki.

W czym pomoże Wirtualna Asystentka?

Jeśli prowadzisz swoją firmę  i potrzebujesz realnego wsparcia to usługa Wirtualnej Asystentki jest dla Ciebie. Zamiast rekrutować pracownika i ponosić koszty za jego utrzymanie- postaw na zupełnie inną opcję. Zrezygnuj z poszukiwań odpowiednich osób, które sam musisz szkolić i rekrutować. Postaw na markę i jakość 8-letniego doświadczenia w branży.

Wirtualna Asystentka to usługa, za którą otrzymasz fakturę VAT, dzięki czemu będziesz mógł wliczyć to w koszt swojej firmy. Przy obecnych zmianach podatkowych, które wchodzą wraz z Polskim Ładem, poszukiwanie oszczędności w firmie to kluczowa kwestia.

 Największe zalety tej usługi jest elastyczność i profesjonalizm.

Twoja usługa zostanie wykonana zgodnie z planem i bez urlopu na żądanie- jest to zdecydowane lepsze rozwiązanie aniżeli standardowe zatrudnienie pracownika.

Zalety Wirtualnej Asystentki

-Wesprze w organizacji dokumentów firmowych oraz księgowych

-Stworzy dla Ciebie prezentację i grafiki na social media

– Zorganizuje wyjazd służbowy, integracyjny oraz rodzinny

– Przygotuje treść na stronę internetową

– Zorganizuje wyjazdy wypoczynkowe, bilety do kina, wykona rezerwację stolika w restauracji, zamówi kwiaty, prezenty na Święta oraz urodziny etc.

– Zajmie się indywidualnymi kwestiami, które umów z nami -> Skontaktuj się z nami.

Wirtualna Asystentka w biurze wirtualnym

Korzystając z tej usługi decydujesz się przede wszystkim na elastyczność, ponieważ sam wybierasz ile godzin potrzebujesz. Wybierz pakiet, który najbardziej sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i korzystasz z usługi biura wirtualnego, a nie potrzebujesz stałego pracownika- połącz usługę biura firmowego z wirtualną asystentką. Dzięki temu w jednym miejscu zorganizujesz wszystkie kwestie biznesowe.

Wirtualna Asystentka to nie tylko drobne wsparcie w codziennym funkcjonowaniu firmy. To również realizacja konkretnych i czasochłonnych zadań, które pomogą zakończyć Twój projekt. Skontaktuj się  z nami i sprawdź w czym jeszcze możemy Ci pomóc .

Hub Kolektyw to firma, która od 8 lat wspiera przedsiębiorców  udostępniając adres rejestracyjny dla potrzeb siedziby spółki. Przekonaj się o ofercie i sprawdź co jeszcze mamy do zaproponowania dla Twojego biznesu -> Więcej o biurze wirtualnym.

adres firmy w Warszawie, oszczędność kosztów, wirtualna asystentka, wirtualne biuro, wirtualny adres, zdalny asystent


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb