Coworking czyli biurko do wynajęcia – zalety vs wady

Coworking to potocznie „biurko do wynajęcia”, czyli profesjonalne miejsce do efektywnej pracy bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu biura. Wystarczy wynająć indywidualną przestrzeń pracy z pełną infrastrukturą i rozpocząć pracę. Coworking jest świetną alternatywą dla osób pracujących w mieszkaniu lub głośnej kawiarni, a dodatkową wartością jest społeczność, która sprzyja współpracy i rozwojowi.

Jeśli masz wątpliwość czy coworking jest dla Ciebie przedstawimy parę jego zalet.

WIZERUNEK – podstawa wiarygodności w biznesie.
Posiadanie biura w przestrzeni coworkingowej może dać przewagę w zdobywaniu klientów z uwagi na profesjonalne zaplecze i dobrą lokalizację. Otrzymujesz pełną obsługę recepcyjną, informacje o Twojej firmie, dostęp do sali konferencyjnych i sali spotkań z Twoimi klientami.

OSZCZĘDNOŚĆ I PROFESJONALNE ZAPLECZE – nie musisz inwestować w biuro.
Przez współdzielenie przestrzeni z innymi coworkerami oraz korzystanie z pełni urządzonych i wyposażonych stanowisk pracy i zaplecza biurowego Twoje koszty są dużo niższe. Dodatkowo to HUB Kolektyw zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z administracją i eksploatacją powierzchni, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym co najważniejsze – rozwoju swojej firmy.

NETWORKING – to wspaniałe możliwości współpracy z innymi coworkerami
We wspólnej przestrzeni łatwo wymieniać pomysły, a nawet tworzyć wspólne projekty i przedsięwzięcia biznesowe Wszystko to sprawia, że warto rozmawiać, pytać i współpracować. Ze swojej strony również Ci w tym pomożemy.

WYGODA – nie martwisz się o ochronę, sprzątanie, kontakty z dostawcami mediów.
O wszystko troszczy się HUB Kolektyw. Oszczędzasz czas – a czas to pieniądz;)

NIEZALEŻNOŚĆ – cieszysz się swobodą i niezależnością z uwagi na brak terminowych umów.

INSPIRACJA I KLIMAT – każde spotkanie z wartościowymi ludźmi może być początkiem nowej przygody.
Praca w biurze coworkingowym pozwala Ci wyjść z domu i spojrzeć na świat, swój zawód i codzienne obowiązki z zupełnie innej perspektywy. Każda z osób pracujących w HUB Kolektyw może być inspiracją dla Ciebie dla stworzenia nowych ofert i nowych działań.

BALANS – między pracą a życiem prywatnym.
Utrzymywanie równowagi między pracą a życiem osobistym może być prawdziwym wyzwaniem zwłaszcza, jeśli pracuje się w domu.
Mówiąc o korzyściach coworkingu należy wspomnieć również o wadach, a mówiąc konkretniej: o jednej…. Czas, jaki zajmowała Ci praca w samotności może się wydłużyć w biurze coworkingowym – dzięki towarzystwu podobnych Tobie ludzi możesz ponadplanowo więcej czasu spędzać na wzajemnych „pogaduchach” i kontaktach.

Jak widać korzystanie z coworkingu niesie za sobą więcej plusów niż minusów.

Sprawdź naszą ofertę coworkingową

 

Tagi: , , , , , , , ,


Copyright 2013 - 2017 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Pozycjonowanie i reklama w Google: logo-pozycjonowanie widoczni
Projektowanie i tworzenie stron www: OlimpWeb