Blog startUP & MŚP

Co powinien zawierać brief dla agencji przy zleceniu prac dla Wirtualnej Asystentki?

Wirtualna Asystentka to nowoczesna usługa, która pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Sprawdź jak zmieni Twój biznes.

Jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia w najważniejszych zadaniach, wykup pakiet pomoc dla firm na godziny, a otrzymasz kompleksowe wsparcie.

Aby rozpocząć współpracę z wirtualną asystentką, należy przygotować brief. Zapoznaj się ze szczegółami.

Co powinien zawierać BRIEF?

Brief dla agencji przy zlecaniu prac dla zdalnej asystentki powinien zawierać kilka niezbędnych informacji, aby czynności te mogły zostać należycie wypełnione.

Przede wszystkim potrzebujemy dane zleceniodawcy czyli nazwa firmy, osoba reprezentująca, adres mail i telefon, aby móc w łatwy sposób kontaktować się z osobą odpowiedzialną na projekt. Asystentka zdalna to profesjonalnie przygotowana osoba, która sprawnie odpowiada na maile.

Wracając do tematu briefu, bardzo ważną kwestią jest również podanie wszelkich informacji na temat firmy w Internecie czyli strona www, informacje czy firma posiada Facebook, Instagram, Linkedin, kanał na You Tube czy  wizytówkę Google. Dzięki tym danym pomoc na godziny będzie mogła poznać firmę bazując na dostępnych informacjach w sieci.

Zawsze prosimy też o nakreślenie 2-3 zdań na temat działalności firmy, potrzebne są nam też dane dotyczące tego co można zyskać dzięki danemu produktowi lub usłudze świadczonej przez Zleceniodawcę. Ważne jest aby zostały wskazane mocne i słabe strony produktu/usługi, aby poznać firmę i jej produkty/usługi jak najlepiej i najdokładniej móc przygotować się do wykonania zleconych czynności.

Zleceniodawca powinien wskazać nam grupę docelową, główną konkurencję oraz zakres usług jakie może zrealizować asystent wirtualny dla danej firmy. Wszystkie te dane pomogą nam poznać specyfikę oraz ustalić strategię działania w taki sposób aby jak najlepiej trafić do potencjalnego klienta.

Każde zadanie wymaga od nas określenia terminu realizacji oraz wyboru odpowiedniego pakietu,gdzie określona zostanie ilość godzin pracy zdalnej asystentki.

 Dlaczego warto skorzystać z usługi wirtualnej asystentki?

Asystent Wirtualny to przede wszystkim Twój zysk. W rozwoju firmy najważniejsza jest optymalizacja zarówno czasu jak i kosztów. Pomoc dla firm na godziny zrobi wszystko za Ciebie.

Skorzystaj z wolnego czasu i zleć wszystkie zadania wirtualnej asystentce, wypełniając formularz.

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

asystent wirtualny, oszczędność kosztów, wirtualni asystenci, wirtualny asystent kraków, zdalna asystentka


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb