Blog startUP & MŚP

Biuro wirtualne – idealne rozwiązanie w czasach pandemii

Czas pandemii wprowadził nowy sposób funkcjonowania zarówno szkolnictwa jak i prowadzenia biznesu. Wiele firm zdało sobie sprawę z tego, że możliwe jest przejść do trybu online zachowując tym samym odpowiednie standardy i jakość zarządzania wszelkimi procesami.

Biuro wirtualne to nowoczesny sposób prowadzenia firmy, który polega na udostępnianiu adresu korespondencyjnego oraz rejestrowego spółkom, działalnościom, fundacjom oraz innym podmiotom, które prowadzą usługi biznesowe. Dzięki temu osoba, która zakłada  firmę, nie musi wynajmować stacjonarnego biura do pracy.  W czas pandemii jest to świetny sposób na optymalizację kosztów. Nasi pracownicy zajmą się rejestracją korespondencji, informowaniem o nowych przesyłkach,  a także przyjmowaniem gości naszych klientów.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, pracujesz głównie w domu lub często podróżujesz- świetnym rozwiązaniem jest biuro wirtualne.

Hub Kolektyw oferuje w swoich usługach zarówno adres firmowy jak i możliwość korzystania z w pełni wyposażonej sali konferencyjnej. Być może potrzebujesz wynająć salę na  kilka godzin, aby spotkać się na ważne spotkanie służbowe- w HUB Kolektyw posiadamy taką przestrzeń, zapewniając jak najlepsze standardy. Za pośrednictwem naszej strony wystarczy zarezerwować odpowiedni dzień oraz godzinę wynajęcia, a następnie poczekać na potwierdzenie rezerwacji.  W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: wynajem adresu w Warszawie, biuro na godziny w Warszawie, coworking w Warszawie i wynajem adresu w Krakowie.

Finansowanie w HUB Kolektyw

Podpisując umowę z HUB Kolektyw możesz skorzystać  nie tylko z adresu rejestrowego, ale także z usługi finansowania. Wspieramy biznesy w pozyskiwaniu finansowania oraz doradzimy, jakie rozwiązanie będzie dla nich najlepsze. Pomagamy w uzyskaniu środków na bieżącą działalność jak i na zaplanowane inwestycji – niezależnie od wysokości planowanej inwestycji.

Jeśli potrzebujesz usługę faktoringu- to również znajdziesz w naszej ofercie. Jest to możliwość finansowania faktur z terminem płatności, które wystawiasz swoim klientom. Faktoring pozwala na utrzymanie płynności finansowej i nie obciąża zdolności kredytowej przedsiębiorcy oraz jego firmy.

Nasz Ekspert pomoże badając możliwości finansowe przedsiębiorstwa, wspiera w wyborze właściwej formy finansowania, pomoże negocjować warunki z Instytucjami finansowymi oraz przeprowadzi przez cały proces od złożenia wniosku do wypłaty i pomocy merytorycznej w trakcie spłaty finansowania.

Wirtualne biuro Warszawa lub wirtualne biuro Kraków to również oferta dla freelancerów. Korzystając  z tej usługi mamy możliwość zarejestrowania firmy pod prestiżowym adresem, co dobrze wpływa na kreowanie swojej marki.

Już dziś zadbaj o profesjonalny adres dla swojej firmy!

adres firmy w Warszawie, biuro do wynajęcia, wirtualne biuro, wirtualny adres


SPRAWDŹ NASZĄ NOWĄ USŁUGĘ.
WIRTUALNA ASYSTENTKA – REALNE WSPARCIE DLA FIRMY.

Warszawa Świeradowska 47

Warszawa Puławska 77

Kraków Zamknięta 10


Biuro HUB Kolektyw sp. z o.o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS o numerze KRS 0000923105, kapitał zakładowym 5000 zł., NIP 5213791235, REGON 36806529900000
Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych w związku z zawarciem umowy z HUB Kolektyw
Copyright 2013 - 2021 HUB Kolektyw - Wirtualne biuro Warszawa i Kraków
Projektowanie stron www Warszawa: OlimpWeb